fbpx

Вона навіть знаючи, як я її терпіти не можу, спілкується зі мною як дитина. З усіма цими інтонаціями і кривляннями. І ще їй завжди потрібна допомога. То просить підвезти її на інший кінець міста. То допомогти закупити продукти на кілька тижнів, вона ж така тендітна. А Влад погоджується і не бачить у цьому нічого такого. Вони можуть разом чисто удвох піти на каву, і вона плачеться йому в жилетку, або гуляють разом зі спільною дитиною. Одного разу я сама наполягла на тому, що допоможу Олі з походом до магазину. Я теж хотіла заїхати і дещо купити. Я думала, що нарешті ця жінка наодинці зі мною покаже свою справжню сутність. Не може ж вона вдавати з себе ягня постійно

Мене бентежить і тривожить, що мій чоловік Владислав занадто часто й душевно спілкується із колишньою дружиною. Це настільки мене не влаштовує і напружує, що я вже подумую про розлучення навіть. В якісь моменти мені хочеться покинути Влада і ніколи більше в житті його не бачити. І ось чому.

Мені недавно виповнилося всього 30 років, я приваблива і впевнена в собі жінка, самодостатня і з різносторонніми захопленнями й інтересами, маю вищу освіту. Звичайно ж, я відразу ж висловила чоловіку своє невдоволення тим фактом, що в нашому житті все ще є його колишня дружина.

Але Влад відповів мені очікувано і дуже стандартно: йому шкода свою колишню, у них спільна дитина, але насправді він любить тільки мене і більше нікого. Бла бла бла. Але й сама знаю, що він мені не зроджує. Але, з іншого боку, Оля ця мене просто дратує.

Ця жінка з тих, які все своє життя намагаються бути з усіма милими і по-дитячому привітними. Вона навіть знаючи, як я її терпіти не можу, спілкується зі мною як дитина. З усіма цими інтонаціями і кривляннями. І ще їй завжди потрібна допомога.

То просить підвезти її на інший кінець міста. То допомогти закупити продукти на кілька тижнів, вона ж така тендітна. А Влад погоджується і не бачить у цьому нічого такого.

А одного разу я сама наполягла на тому, що допоможу Олі з походом до магазину. Тим більше, я теж хотіла заїхати і дещо купити. Я думала, що нарешті ця жінка наодинці зі мною покаже свою справжню сутність. Не може ж вона вдавати з себе ягня постійно.

Я намагалася вивести її на емоції, навіть не боялася, що в нас може початися суперечка, я хотіла цього. Але в результаті все пройшло дуже мило й чемно, бо така вона людина – ні до чого й пречепитися.

Може, це професійна деформація, адже Оля все життя працює у дитячому садку з малечею. Хоча я навіть не знаю, а раптом вона саме через свою дивину пішла працювати в садок?

Чоловік мій прожив з Ольгою 6 років. Говорив, що раніше йому подобався її характер. Навіть коли він міг наробити щось, на приклад, одного разу квартиру затопив, вона не влаштовувала конфлікт, а просто голосно зітхала. І все, ніяких сцен та образ. Ну ось така вона – ніяка, чесно кажучи. Тому він і пішов.

Але все одно це не нормально, і я відмовляюся ділити свого чоловіка Ольгою, якою б невинною вона не була. Що мені робити з тим, що чоловік спілкується із колишньою?

Я прекрасно розумію, що мій цілком звичайний у всіх сенсах чоловік дуже близький духовно зі своєю тендітною колишньою. Бо чоловікам подобаються ці типажі, близькі до дитячих. Я дуже хочу народити з Владом дитину, але поки що не впевнена, що ми витягнемо її фінансово. Та й коли взагалі працювати, треба Олю цю по місту возити.

Є в мене думки і про те, що Оля напевно вже давно знову з Владом, просто вони зберігають це таємницю від мене. Але все ж таки я впевнена у протилежному.

Але виходу з цього замкнутого кола я поки що не бачу. Розмови з чоловіком і його колишньою ні до чого не привели. Подруги теж ніяких дієвих порад не дають. Отож і звертаюся до вас. Можливо, хтось дасть мені кілька порад щодо моєї ситуації. Може, у когось було щось подібне. Я була б дуже вдячна.

Просто асе це терпіти вже не лишається сил, але я ще тримаюся. Чи мені краще знайти собі нового чоловіка і махнути рукою на наш з Владом шлюб?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page