fbpx

Вона постійно пиляє мене. То готую не так, то в квартирі погано прибираю. А останнім часом чіпляється з приводу дітей. Я ось поки не хочу дитину. Я ще молода, навчаюсь у вузі заочно. Які можуть бути діти у такій ситуації?

Як змусити матір чоловіка поділити квартиру.

— Ми одружені лише 2 роки. Свого житла немає. Живемо у чоловіка. Квартира хороша, трикімнатна, але його мати — зовсім нестерпна. Їй 68 років, — розповідає молода дівчина 25 років.

— Вона постійно пиляє мене. То готую не так, то в квартирі погано прибираю. А останнім часом чіпляється з приводу дітей. Я ось поки не хочу дитину. Я ще молода, навчаюсь у вузі заочно. Які можуть бути діти у такій ситуації?

— Ми колись із чоловіком планували весілля, то цей момент обмовляли. Він погодився зі мною, що з дітьми можна зачекати. Але мабуть мати його налаштовує проти мене, тому і він став чіплятися до мене з цією проблемою. Мені дуже не подобається, що вона лізе до наших справ, — робить висновок дівчина.

— Я думаю, чи можна нам якось цю квартиру розміняти? Як змусити її здійснити розділ? Через суд?

З розмови з’ясовується, що власником квартири є мати чоловіка. Вона її приватизувала досить давно. На той момент чоловіка дівчини в квартирі не було прописано, тому в приватизації не брав участі.

Розміняти не можна. І навіть суд у цій справі їй не допоможе. Дівчині відповідь не подобається, видно, що вона дуже розчарована.

– Але чому не можна, адже чоловік прописаний у квартирі постійно. Він народився в ній, майже все життя в ній проживав. Хіба він не отримав права на це житло? Чи може він вимагати поділу квартири — не вгамовується клієнтка.

Якщо він не є власником, то жодних прав на житло він не має. А просто реєстрація у квартирі, навіть постійна, не дає йому право претендувати на поділ житлоплощі.

До речі, власник ще може вимагати виселення мешканців зі своїх квадратних метрів. Має повне право.

Я ось думаю, ну якщо не подобається жити з родичкою, то чому б не розглянути варіант оренди житла? Потрібно ж розуміти, що ця квартира — чужа, належить сторонній людині, хай навіть матері її чоловіка.

А якщо вже немає можливості винаймати окрему квартиру, то доведеться терпіти. Інших варіантів просто немає.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page