fbpx
гороскоп
Вони справжні ласуни, які навіть вночі навідуються до холодильнтка! Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які люблять смачно поїсти і ні в чому собі не ваідмовляють, бо для них їжа – джерело щастя, вони істині гурмани

Вони справжні ласуни, які навіть вночі навідуються до холодильнтка! Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які люблять смачно поїсти і ні в чому собі не ваідмовляють, адже їжа для них – джерело щастя і радості. Вони істині гурмани!

Телець

Тельці не визнають дієт і харчових обмежень, вони обожнюють випічку – булочки, тістечка, кекси, мафіни і не здатні зупинитися, поки не з’їдять з десяток. З цієї причини багато Тельців мають зайву вагу, але задоволення і відчуття радості для них важливіші фігури.

Рак

Представники цього знаку добре розуміються на їжі, але часто не знають міри – їдять, поки не стає важко дихати. Раки – віртуозні кухарі, вони люблять готувати різноманітні складні страви, однак при цьому зовсім не дбають, щоб вони були корисними.

Лев

Головне, для Лева, щоб було смачно. Люблять ресторани швидкого харчування, де замовляють все, що захочеться, не замислюючись про кількість їжі, калорійності і корисность. Часто готові з’їсти все, що є в меню! Люблять нові смаки й експерименти в їжі.

Риби

Риби часто пов’язують свій настрій саме зі ступенем задоволення від їжі, яку вони куштують. Вони – саме ті, хто заїдає свої хвилювання солодким або снеками. Дуже люблять національні кухні, але з холодком ставляться до фастфуду і вуличної їжі. Обирають більш корисні продукти і не проти попоїсти навіть вночі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.