fbpx
гороскоп
Вперше в 2022 році. Дні сили у вересні: найсприятливіший час для усіх починань. Всесвіт дає вам 9 шансів – 9 днів для реалізації свої планів

Вперше в 2022 році. Дні сили у вересні: найсприятливіший час для усіх починань. Всесвіт дає вам 9 шансів – 9 днів для реалізації свої планів.

Не упустіть свого шансу!

Ці 9 днів вважаються найкращими у перший місяць осені.

В вересні на нас чекають одразу дев’ять сприятливих днів – це вперше в 2022 році. Їх ще можна назвати днями сили.

Вересень 2022 буде багатий на дні сили – це дні, в які відбуватимуться сприятливі події. У перший місяць осені їх буде дев’ять. За весь 2022 рік таке відбуватиметься вперше.

3 вересня 2022 – Меркурій в опозиції з Юпітером. Це дуже гармонійний, позитивний та насичений сприятливою енергією день. 3 вересня вдалими будуть подорожі, спілкування, торгівля, робота, організація будь-яких процесів, пошук натхнення. Якщо ви давно хотіли знайти нову мету в житті, то кращого дня годі й шукати.

5 вересня 2022 — день переходу Венери в Діву. У цьому знаку зодіаку планета любові та краси почувається дуже добре і пробуде там до 28 вересня. Астрологи радять в цей період займатися спортом, відвідувати лікарів і в цілому приділити увагу здоров’ю. У понеділок, 5 вересня, Венера буде особливо сильною, тому цей осінній день буде максимально продуктивним.

9 вересня – день дзеркальної дати. З точки зору нумерології, дев’ятка – вісник великих змін у всіх можливих сферах життя. Життя зміниться передусім для тих, хто цього дуже хоче. У цей день краще не лінуватися і не перекладати відповідальність на колег, друзів і близьких. Ви зможете домогтися всіх поставлених цілей. Крім того, 9 вересня вирішаться всі конфлікти з друзями або родичами.

16 вересня — день протистояння Нептуна і Сонця. Астрологи радять скористатися інтуїцією для ухвалення важливих рішень. День буде наповнений дуже сильною творчою енергетикою, тому всім, хто зайнятий в креативній сфері, варто проявляти максимум активності.

18 вересня — день протистояння Меркурія та Юпітера. З 10 числа Меркурій розгортається в ретроградний рух, але попри те, що планета буде задкувати назад, в цей день на нас знову чекатиме дуже сприятливий час для зміни обстановки, фінансової активності, роботи, знайомств, романтики і флірту.

23 вересня — день осіннього рівнодення та перехід Меркурія. Це найсприятливіший день місяця. Він буде спокійним і продуктивним. Астрологи радять працювати, не покладаючи рук. Крім того, в цей же день ретроградний Меркурій повернеться в знак Діви, а значить нас накриє ще сильніший потік позитивної енергії.

24 вересня — опозиція Венери з Нептуном. Це день сили в прямому сенсі цього слова. Венера дасть нам величезний заряд фізичних сил і бадьорості. Багатьом вдасться перемогти хвороби і нездужання. У цей день корисно відвідувати спортзал, багато ходити, кататися на велосипеді, відвідувати басейн. При бажанні можна вирушати в далеку дорогу.

29 вересня — день переходу Венери у знак Терезів. Планета перебуватиме під впливом цього знака зодіаку до 22 жовтня. Це найсприятливіше положення планети. Ми станемо позитивніше дивитися на світ, з’явиться більше і духовної, і фізичної сили. У цей день важливо рухатися вперед і не боятися труднощів.

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page