fbpx
життєві історії
Вперше в житті я в ступорі. Такого зі мною не траплялося, не думав, що жінка може бути на таке здатною. Мені було 45, Маргариті – 38, обоє з “багажем: у мене – дружина, у Рити – чоловік. Далі – ресторан, знайомство, вона ініціювала зустріч. Одним словом, закрутилося, друга молодість. Ходить по п’ятах, пише постійно: Я тебе кохаю». Чоловік у неї – ні те, ні се, квартира в заставі, кредити на пристойні суми, з роботи пішла, колектори оселилися на роботі… Я включився, треба ж допомогти людині

Вперше в житті я в ступорі. Такого зі мною не траплялося, не думав, що жінка може бути на таке здатною.

Мені було 45, Маргариті – 38, обоє з “багажем: у мене – дружина, у Рити – чоловік. Далі – ресторан, знайомство, вона ініціювала зустріч. Мені все подобалося, вирішив позустрічатися. Вільні необтяжливі стосунки – що ще треба?

Зі мною Маргарита літак впершепобачила, готель дорогий, ресторани. Одним словом, закрутилося, друга молодість. Ходить по п’ятах, пише постійно: Я тебе кохаю».

Минуло два роки в такому приголомшливому режимі. Чоловік у неї – ні те, ні се, квартира в заставі, кредити на пристойні суми, з роботи пішла, колектори оселилися на роботі… Я включився, треба ж допомогти людині.

Квартиру у банку забрав, поміняв, банку гроші повернули, з чоловіком Рита розлучилася, йому нічого не дісталося. Мамі її дачу купив, їй – меблі, ремонт зробив, машину купив і диплом. Пішла в школу вже не секретаркою, а викладачем працювати, статус пристойною дами отримала моя Ритуся.

Але слабинка у неї була завжди – соцмережі, сайти знайомств, нібито вони їй піднімали самооцінку. Присягнулася, що не буде ніколи більше знайомитися ні з ким серйозно. Я не дуже вірив, але до цього часу ставився до неї скоріше, чяк до дитини – годувати, одягати, погратися. Думав, що вдячність і любов, про яку говорила цілодобово, не порожні слова. На два літні місяці я завжди їхав за кордон до сім’ї, де вони вже на той час жили, бо ми там будинок купили, а місяць з Маргаритою, як з дружинеою, жив.

…Минуло 11 років такого нашого життя. Цього року їй має виповнитися 50, і ось що сталося.

Я до сім’ї поїхав, а Рита знаходить подружку перукарку з села, і з нею – на пошуки пригод. Тій 30, цій 50 років, знаходить Маргарита моя молодого хлопця, років на 15 молодшого – і душа в рай. Я приїжджаю, вче добре, а потім вона заснула, а поруч телефон лежав, і там – вся переписка з коханим…

Алгоритм не змінюється, раніше я був в телефоні клоханим. Беру в руки телефон, і тут дзвінок, його голос: «Рит, розмовляти зі мною не хочеш?». Все встало все на свої місця.

Погано так мені ніколи не було, адже вона об мене ноги витерла.

Вперше в житті я в ступорі. Такого зі мною не траплялося, не думав, що жінка може бути на таке здатною. Схуд за місяць на 10 кілограм, навіть до психолога звернувся. Зараз пройшло два місяці, потихеньку приходжу в себе, не вилажу зі спортзалу, даю собі скажені навантаження, тільки це і допомагає. Я не скиглій, але таких душевних переживань навіть уявити не міг. Тепер одне знаю: ніколи нікого не жаліти, бо отримаєш за доброту підступність і хитрість. Триматинуся тепер лише родини – все інше нічого не варте.

Автор: Олександр.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page