fbpx
Курйози
Вплив ботокса на мозок: демократи висміяли заяви Путіна

Російський опозиціонер та очільник партії “Демократичний вибір” Володимир Мілов переконаний, що останнім часом президент Володимир Путін робить дуже дивні, м’яко кажучи, заяви.

На думку демократа, якщо дивацтва пізніх Леоніда Брежнєва і Бориса Єльцина ще можна було пояснити віком і поганим здоров’ям, то заяви президента РФ Володимира Путіна виглядають гірше, оскільки той виглядає здоровим.

“Путін перетворюється в нереальне якесь позорище. То фінам скаже що ми “відвели війська від фінської кордону на 1500 км” (навіть якщо він переплутав з метрами, то це ще більше марення). В інтерв’ю іноземним журналістам заявить, що “я не говорив що світова економіка завалиться якщо ціни на нафту опустяться до 80 доларів за барель” (хоча весь інтернет заповнений записом його пресухи)”, – пише Мілов на своїй сторінці в Фейсбук і припускає, що так погано на мозок Путна можливо впливають ін’єкції ботоксу.

“Чи то ботокс так впливає на мозок? Чи йому вкачують його не туди?”, – говорить Мілов.

“Ось панове західні коментатори, вам на замітку – за такими ознаками ви просто можете судити про те, наскільки неадекватний чоловік, керуючий сьогодні Росією. Ви там його містифікуєте, а він просто вже ку-ку”, – додає Мілов.

Читайте також: В інтернеті сміються над раритетним фото «стильного» Путіна

Джерело

facebook