Врешті-решт, спіймайте свою удачу: підказка-гороскоп за Картами Таро для кожного знаку Зодіаку. Як розпочати день, щоб все пішло “гладко”

Врешті-решт, спіймайте свою удачу: підказка-гороскоп за Картами Таро для кожного знаку Зодіаку. Як розпочати день, щоб все пішло “гладко”

Гороскоп на 15 серпня 2022 року за картами Таро.

По Картах Таро можна “підкоригувати” свій день, щоб все пройшло “гладко” і без “грози” в домі і в душі!

Не у всіх все буде йти в руку, але пам’ятайте, ваше життя у ваших руках.

Овен – Десятка пентаклів

Справи покращуються. У стосунках прагніть більшого. На роботі досягайте нових висот.

Телець – Паж денаріїв

Ця карта означає початкову стадію матеріального підприємства. Можливо, ви починаєте робити фізичний об’єкт або починаєте проект, що включає садівництво, харчування, дієту або фізкультуру.

Близнюки – Дама мечів

15 серпня вам може вдасться найфантастичніший трюк. Якщо ви досі відчували себе стиснутою, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього.

Рак – Місяць

Попрацюйте над своїми комплексами. У стосунках розкрийте свої почуття. На роботі вам заважатимуть ваші страхи.

Лев – Паж жезлів

15 серпня Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.

Діва – “Сімка пентаклів

Працюйте, не покладаючи рук. У стосунках наважтесь на позитивні зміни. У русі кар’єрними сходами проявіть ініціативність.

Терези – Лицар жезлів

Вам належить спекотний день. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де кохання буде буяти. Навіть якщо це лише шум через дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і раз у житті діяти за велінням серця.

Скорпіон – “Імператор

Будьте впевнені у собі. У стосунках проявіть характер. А на роботі слід показати професіоналізм.

Стрілець – Четвірка денарії

Стрільці сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил і вміння виграти. Ви надто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів.

Козеріг – П’ятірка жезлів

Ви повинні бути у формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. І тут не важливо, чи йдеться про змагання з конкурентами, про протиборство двох думок чи про психологічне змагання (конфлікт) з близькою людиною: ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви, як і раніше, на висоті.

Водолій – “Паж жезлів”

Прагніть до з’ясування істини. У стосунках додайте вогню, а на роботі – драйву.

Риби – Туз денаріїв

Ловіть мить удачі. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua