fbpx

Все через те, що батьки Дениса не мають свого житла, а винаймають квартиру і він їх утримує. І ось ми з коханим вирішили познайомити батьків. Коли моя мама, яка примчала з Португалії, потрапила на обід до своїх майбутніх сватів, почалося дещо дивне. І тепер я дуже сумніваюся, а чи буде весілля наше з Денисом весілля. Ми просто не витягували фінансово, роботи в нашому райцентрі не було нормальної. Ось мама тоді й вирішила відправити мене на якийсь час до сестри в село, а сама поїхала на заробітки в Португалію. А нашу двушку в місті мама віддала квартирантам під оренду, з цих грошей мама і віддавала батькові той борг за його частку в квартирі. Такого від мами я не очікувала

Коли мама з татом розлучилися, мені було 15 років. Ох і важко нам довелося, адже мама виплачувала батьку борг за свою частку квартири.

Ми просто не витягували фінансово, роботи в нашому райцентрі не було нормальної. Ось мама тоді й вирішила відправити мене на якийсь час до сестри в село, а сама поїхала на заробітки в Португалію.

А нашу двушку в місті мама віддала квартирантам під оренду, з цих грошей мама і віддавала батькові той борг за його частку в квартирі.

Завдяки мамі і її сильному характеру у нас знову з’явився шанс на світле й безбідне майбутнє. Мама швидко почала гідно заробляти і відклала мені гарну суму на навчання в університеті. До 23 років у мене була вже своя однокімнатна студія, яку мама взяла мені в іпотеку.

І ось я зустріла своє кохання. З Денисом я познайомилася на роботі. Через півроку він зробив мені пропозицію, і я погодилась. І він дійсно здався мені дуже гідним чоловіком. Спокійний, рішучий, самостійний. З ним я відчувала себе впевненою у завтрашньому дні.

І ось ми з коханим вирішили познайомити батьків. Коли моя мама, яка примчала з Португалії, потрапила на обід до своїх майбутніх сватів, почалося дещо дивне. І тепер я дуже сумніваюся, а чи буде весілля наше з Денисом весілля.

Мені й самій хотілося більше дізнатися про батьків коханого, але мама мене перевершила. Під час обіду мама влаштувала батькам Дениса справжній допит.

Весь вечір вона випитувала всі деталі про родину мого нареченого. Як і чим вони живуть. Скільки заробляють. Які плани мають на майбутнє. мені було не уявляєте, як не зручно! Такої нескромності від мами я не очікувала.

А вже вдома мама мені сказала, що Денис мені в чоловіки, а їй в зяті категорично не підходить.

Все через те, що батьки Дениса не мають свого житла, а винаймають квартиру. Денис – пізня дитина. Його батькам вже майже по 60, а моїй мамі лише 49 років.

У сватів ніколи не було свого житла. Вони жили то у свекрухи, то в тещі. Коли тих не стало, продали обидві квартири та поділили гроші між Денисом і його сестрою, тому зараз самі живуть в орендованій однокімнатній квартирі і їх це влаштовує.

Але що найбільше не сподобалося моїй мамі – це те, що Денис їх повністю забезпечує. Оплачує оренду квартири, купує продукти і дає гроші на життя. Батьки не працюють, залежать від Дениса і не можуть натішитися.

А моя мама не в захваті від цього всього. І каже, що такі свати не дадуть нам нормально жити своїм сімейним життям. власною родиною.

– Він усе життя присвятить своїм батькам. А ті його не залишать у спокої. На що ти житимеш, коли в декрет підеш? Озирнутися не встигнеш, Денис приведе їх до твоєї квартири! А я не для того її купувала, вибач. І гроші всі на них будуть йти.

Може мама в чомусь і права. Але мені скоро тридцять, і я хочу заміж, свою родину. Дениса кохаю. І ще я впевнена, що зможу взяти ситуацію під контроль і зробити так, що батьки Дениса нем не нашкодять.

А ви як гадаєте? Що мені робити? Як буде краще і правильніше?

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page