fbpx
життєві історії
Все сталося якось несподівано, і я навіть не прийняв цього всерйоз, коли допомагав збирати їй речі, мої думки були зовсім про інше, про завтрашні робочі зустрічі. Швидше за все я був впевнений, що ввечері, коли я прийду, вона вже повернеться!

Все сталося якось несподівано, і я навіть не прийняв цього всерйоз, коли допомагав збирати їй речі, мої думки були зовсім про інше, про завтрашні робочі зустрічі і яку краватку вдягти під мою улюблену сорочку.

Та й вранці не було особливих відчуттів, як зазвичай поснідав, нічого особливого, напевно, дивно.

Швидше за все я був впевнений, що ввечері, коли я прийду, вона вже повернеться.

І навіть, коли я випадково розлив в офісі на себе каву і забруднив свій улюблену краватку, то теж якось і не засмутився так як був абсолютно впевнений, що вже ввечері вона запере і врятує мою краватку.

Найнеприємніше почалося ввечері, коли я відкрив двері, в квартирі було темно, вечерею і не пахло, і на столі так і залишилася стояти брудна кружка з чаєм, яку я залишив ще вранці.

Квартира була якоюсь особливо порожньою.

Уже кілька ночей я не міг нормально спати, і ліжко мені здавалася надто великим і якесь незручним, а прокидався я під самий світанок від бажання розбудити її своїми поцілунками і нехай я в ще раз не висплюся, я водив рукою по порожній частині ліжка відчайдушно намагаючись знайти її, покласти руку на неї.

Нічого не було. Мене оточила порожнеча.

І тільки її холодна подушка лежала поруч.

Ще десь через тиждень почали приходити думки про Бога, хоча до цього мені не було ніякого діла до нього.

Виявляється, як було здорово відчувати її тихе дихання, коли вона спала поруч і всім тілом відчувати її тепло і присутність, і поспішати кожен день з роботи.

А зараз тільки самотність. Страх. Та ще пляма від кави на улюбленій краватці. Та й ще гордість, через яку я її не зупинив, тепер якось зменшились в розмірах.

І тут в квартирі пролунав дзвінок. І про… за дверима стояла вона, і були якісь звичайні фрази і її глибокі очі.

Вона повернулася, і тепер то вже точно, я ніколи не дозволю їй йти!

Фото ілюстративне з вільних джерел.

 

facebook