fbpx
життєві історії
Все в нас було добре, та я відчувала, що між Антоном і моїми батьками відносини натягнуті. Та для мене було головним те, що ми з чоловіком жили душа в душу. Та якось сталося те, про що я досі дуже і дуже шкодую. Ми з Антоном сильно посварилися. І замість того, щоб тихенько помиритися, я розповіла про цю сварку батькам

Коли я  зустріла Антона, одразу ж зрозуміла, що це кохання всього мого життя. Близько року ми зустрічалися, і Антон зробив мені пропозицію руки і серця. Я була неймовірно щаслива. Саме такого чоловіка я собі й уявляла.

Коли я познайомила батьків з майбутнім зятем, він їм, не знаю чому, одразу ж не сподобався. Мій Антон добре вихований, у нього вища освіта, чудова, а головне, добре оплачувана робота, як на мене – ідеальний зять, та не для моїх батьків. Та наша любов виявилася сильною і ми одружилися.

Все в нас було добре, та я відчувала, що між Антоном і моїми батьками відносини натягнуті. Та для мене було головним те, що ми з Антоном жили душа в душу. Та якось сталося те, про що я досі дуже і дуже шкодую. Ми з Антоном сильно посварилися. І замість того, щоб тихенько помиритися, я розповіла про цю сварку батькам.

Батьки тут же прийшли до нас з чоловіком і порадили розлучитися, адже так жити не можна.

Зрозуміло, що ми молоді, і як посварилися так і помирилися, а з батьками у Антона до сих пір стосунки не налагоджені. Вони не спілкуються і не зустрічаються. Мені надзвичайно боляче бачити все це. Я вже 1000 раз пошкодувала про те, що розповіла про цю ситуацію.

На даний час я вагітна, ми дуже чекали і мріяли про дитинку.  Я так хочу, щоб до народження дитини батьки з Антоном порозумілися. Хочу, щоб у мого сина чи донечки були повноцінні бабуся з дідусем, які могли б прийти до нас додому в любий момент.

Догорі жіночки, ніколи не робіть такої помилки.

Я чудово розумію, що це цілком моя вина в ситуації, що склалася, мені дуже хочеться її виправити, але я не знаю як.

Підкажіть будь ласка, як це зробити.

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – shawellnessclinic.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page