fbpx
гороскоп
Всесвіт розчарує два знаки Зодіаку в липні. Неприємні “сюрпризи” вже в стані очікування: настрій буде на нулі

Всесвіт розчарує два знаки Зодіаку в липні. Неприємні “сюрпризи” вже в стані очікування: настрій буде на нулі

Липень 2022 року буде важким періодом для двох знаків зодіаку – на них зваляться труднощі та випробування, які зіпсують настрій, але загартують характер. Їм треба тримати себе в руках та не піддаватися на провокації.

За словами астрологів, проблеми загрожують Овнам та Близнюкам. Не можна приймати поспішних рішень, щоб потім гірко про це не жалкувати.

Овен

Уродженці цього знаку можуть стати жеpтвами обману – їхньою добротою скористаються люди, яким вони довіряли. Овнам потрібно бути дуже пильними, оскільки загрожує не лише зрада, а й фінансові втрати. На роботі можуть виникнути проблеми, але важливо продовжувати виконувати свої завдання та не втрачати оптимізму – все ще налагодиться. У другій половині місяця – підвищений ризик конфліктів із родичами та друзями.

Близнюки

Близнюків чатують проблеми на роботі, які похитнуть їхню впевненість у собі. Про премії та бонуси можна забути, головне – зберегти свою посаду, оскільки і з цим можуть бути проблеми. Близнюкам треба бути дуже обережними з висловлюваннями та стежити за емоціями: одне неправильно сказане слово може спровокувати скандал із вкрай негативними наслідками. Наприкінці липня можливі несподівані події, не можна втрачати пильності – варто подбати про фінансову “подушку безпеки”.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua