fbpx
гороскоп
Всесвіт виділив три знаки Зодіаку, які стануть найщасливішими до кінця 2022 року: багатство, кохання та удача будуть повсюду супроводжувати

Кого можна назвати справжнім щасливчиком у багатстві, коханні та стосунках: астрологічний прогноз

Справжнє щастя ховається не тільки в грошах. Кого можна назвати щасливчиком і улюбленцем удачі, хто зможе отримати всі блага до кінця поточного року? Дізнайтесь у нашому прогнозі.

Овен

Овен у 2022 році має всі шанси стати багатим, коханим, закоханим, гармонійним, з цікавою справою та чудовим здоров’ям. Що ще потрібно для повного щастя! Вам не доведеться нудьгувати, ви нічого не потребуєте, при цьому не стоїте на місці, весь час знаходите цікаве заняття, прагнете успіху і досягаєте його, нехай навіть і не відразу.

Стрілець

Стрільці у 2022 році часто почуватимуться як на гойдалках. Стрімкі злети після падінь та бурхливі примирення після не менш яскравих сварок. Але такий контраст лише посилить смак перемоги та справжнього щастя. До речі, у вас буде можливість вибору і в питаннях заробітку, і в кар’єрі, і в чуттєвій сфері кохання та стосунків.

Козоріг

У 2022 році інтереси Козорогів цілком і дуже успішно будуть спрямовані на матеріальну сферу та збагачення . Незважаючи на це, у них вистачить ентузіазму на любовні пригоди та чуттєву сферу. З партнером стосунки вирівняються у бік порозуміння та поваги один до одного. Чималу роль у цьому відіграють приємні подарунки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page