fbpx
життєві історії
Всі друзі звернули увагу на Катерину, бо та щодня ставала все більш і більш схожою на “сіру мишку”. Найкраща подруга не кинула дівчину в біді, і запросила до себе додому, на розмову. – Я і подумати не могла, що твій Микита може так вчинити. – Ой, Галинко! Ти ще не знаєш, як Євуні день народження минуло. Ніколи не забуду той день. – Сльози так і линули по її щоках

Всі друзі звернули увагу на Катерину, бо та щодня ставала все більш і більш схожою на “сіру мишку”. Найкраща подруга не кинула дівчину в біді, і запросила до себе додому, на розмову. – Я і подумати не могла, що твій Микита може так вчинити. – Ой, Галинко! Ти ще не знаєш, як Євуні день народження минуло. Ніколи не забуду той день. – Сльози так і линули по її щоках.

***

Катя заміжня вдруге, у неї є дочка – Єва, від першого і дуже невдалого шлюбу, з нинішнім чоловіком є ​​спільна дитина – син Кирило.

Каті 35 років, чоловік молодший за неї на п’ять років, на початку відносин така різниця в віці дуже бентежила дівчину, не хотілося йти заміж за “хлопчика”, але він так красиво за нею доглядав, прийняв дочку як рідну, а чи багато потрібно для жінки?

І вона здалася, прийняла його пропозицію руки і серця.

Як і годиться, за другу дитину їй дали материнський капітал. На ринку нерухомості був відчутний спад, тому їм вдалося купити трикімнатну квартиру в старому, але міцному дев’ятиповерховому будинку, в не дуже хорошому стані, оформили на Катю іпотеку.

Плюсом переїхала мама і брат Каті. Щастю не було меж!

Меблі на перший час взяли непотрібні у знайомих, чоловік добре заробляв, але Катя все одно вийшла на роботу, коли її синові виповнилося дев’ять місяців: іпотека, квартплата, садок, речі, харчування – на все це однієї зарплати не вистачало, потрібно було відкладати на ремонт.

Через приблизно рік друзі Каті стали помічати, що вона намагається не приходити в гості, нікого до себе не кличе, стала погано виглядати.

Краща подруга стривожилася, і викликала ту на відверту розмову. Катя прийшла в гості і розповіла, що ж відбувається в її житті.

Чоловік приносить зарплату, з неї відкладається 20 тисяч на оплату комуналки і іпотеки, решту грошей він залишає при собі – заправляє автомобіль, їсть в їдальні на роботі, іноді купує продукти.

А останні пів року перед тим, як потрібно платити іпотеку і комунальні платежі, починає чіплятися до дружини через дрібниці, скандалить і всіляко провокує її на суперечку.

Катя терпить, але в кінці кінців вони лаються, він забирає відкладені гроші і йде з дому на пару діб. Прогулює гроші з друзями і повертається до дружини і дітей дуже задоволений і відпочивший.

Катя ж змушена працювати без вихідних, садок довелося кинути, хоч він і коштує не багато, але навіть і їх зайвих тепер немає. Дочка сидить вдома з бабусею і малолітнім братом, бабуся хорошим характером не відрізняється, на жаль.

Нещодавно у дитини був день народження, зібрали дітей, купили тортик. Єва загадала бажання: “Хочу, щоб у мами були вихідні, і вона весь день була зі мною”.

Катя розридалася, гості розгублено переглядались. Так поки і живуть, але вже ясно, що хорошою і міцної сім’ї не вийшло.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page