fbpx
життєві історії
Всі мої подруги і рідні вважають, що після розлучення з чоловіком я повинна присвятити себе вихованню дочки і сина. Але мій колишній чоловік одружений вже вчетверте, змінює жінок, як перчатки. А коли у мене з’явився коханий чоловік, свекруха і колишній чоловік почали налаштовувати дочку проти моїх відносин. Свекруха говорила: «Мама народить дитинку, будеш возитися з ним, на тебе часу у мами не буде». Роки, поки я красива й молода, спливають, а я – сама і скоро вже нікому не буду потрібною

Всі мої подруги і рідні вважають, що після розлучення з чоловіком я повинна присвятити себе вихованню дочки і сина. Але мій колишній чоловік одружений вже вчетверте, змінює жінок, як перчатки. А коли у мене з’явився коханий чоловік, свекруха і колишній чоловік почали налаштовувати дочку проти моїх відносин. Свекруха говорила: «Мама народить дитинку, будеш возитися з ним, на тебе часу у мами не буде». Роки, поки я красива й молода, спливають, а я – сама і скоро вже нікому не буду потрібною…

Я була другою дружиною у чоловіка, він старший за мене на 7 років. Розписалися ми офіційно всього 2 роки тому. Дітей в першому шлюбі у нього не було. У нас народилися бажані дітки, донечка і син.

Коли доньці було 6 років, а синові ось-ось мав виповнитися рік, чоловік подав на розлучення, пояснивши свій вчинок відсутністю взаєморозуміння між нами. але я думаю, що причина в іншому. Він працював в таксі, почав пізніше звичайного приїжджати додому, пробував паралельно займатися мережевим маркетингом, але у нього не виходило.

Я налаштовувала його на хвилю йти на роботу у будівельну сферу, він не хотів, бо вважав себе гідним чогось більшого, хотів бути начальником, а не підлеглим, і не міг уявити, як це – працювати на висотках.

Одним словом, не вистачило спільної мудрості обом. Для мене розлучення було дуже болючим. Як так: двоє дітей і піти і подати на розлучення? У мене не вкладалося це в голові! Довелося вийти на роботу, коли сину було 1,5 року.

Минуло 8 років. За цей час наш тато вже одружився втретє на жінці з двома дітьми і через рік розлучився. Через рік знову одружився вчетверте на жінці, у якої троє дітей. У шлюбі вони зараз менше півроку. У його особисте життя я не втручаюся. Навпаки, коли у мене з’явився коханий чоловік, свекруха і колишній чоловік почали налаштовувати дочку проти моїх відносин. Свекруха говорила: «Мама народить дитинку, будеш возитися з ним, на тебе часу у мами не буде».

Дочка хотіла сім’ю зі своїм татом. Було їй тоді 10 років, вела вона себе не дуже красиво по відношенню до мене. Мій обранець застосовував усі заходи, щоб бути дітям другом. Синові він дуже подобався. Настав момент, коли мені сказали: «Я так більше не можу». Його колишня дружина теж через дитину впливала на нього, хоча сама кілька років тому подала на розлучення.

Результат: у мене не влаштоване особисте життя, моє особисте життя – це мої діти. і все. Колишній чоловік змінює дружин і постійно говорить дочці, що я винна в розлученні. Навіщо говорити це дитині, якщо він щасливий? Я більше даю дітям. Дочка це усвідомлює і каже: «У тата менше можливостей, він менш успішний, у нього кредити”… Тобто, вона його захищає.

Мені ж не можна ні з ким починати відносини. Найбільше шкода сина, бо він не має чоловічого спілкування, виховання. Але найголовніше в цій історії, що роки, поки я красива й молода, спливають, а я – сама і скоро вже нікому не буду потрібною.

Автор: Олена

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page