fbpx

Всі ми будемо людьми похилого віку. Про це не слід забувати сучасним молодим і не дуже людям. Наші люди похилого віку часто бувають кинуті на свавілля долі. А ще страшніше, коли вони кинуті своїми дітьми

Всі ми будемо людьми похилого віку. Про це не слід забувати сучасним молодим і не дуже людям. Наші люди похилого віку часто бувають кинуті на свавілля долі. А ще страшніше, коли вони кинуті своїми дітьми.

Хочу розповісти історію про одну літню жінку, яка жила у моєму під’їзді

Вийшла заміж, народила дочку, з чоловіком щось не залагодилося, розлучилися і чоловік зник і більше у житті не з’являвся.

Дочку піднімала сама, відмови дочка не знала ні в чому. Мати тягла дві роботи, у під’їздах мила підлогу, щоб у дочки було все.

Але, настав час, дочка виросла, а мати постаріла, тепер догляд потрібен був за матір’ю, вона перенесла хворобу, але доньці ніколи, а дочка звикла, що їй все діставалося легко і просто.

Черговий коханий доньці захотів відвезти її на курорт. А мати, за якою потрібен був догляд, була тепер тягарем. Ось донька і придумала, як вкотре позбутися матір.

Вона приходила до матері щодня, відчиняла вікна та балкон, говорила, тобі потрібне свіже повітря. Збоку можна було подумати, що дочка дуже дбайлива. Проте, вона мала свій мотив.

У результаті мати захворіла. Час підтискав, і “дочка” викликала швидку, в результаті літню жінку забрали до лікарні.

Виявляється улюблена донечка, робила таке з мамою не вперше. За два тижні донька так і жодного разу не з’явилась у лікарні. Лікарі вже хотіли відправити жінку похилого віку в будинок для людей похилого віку, коли на порозі лікарні з’явилася блудна дочка.

Лікар сказав, що матір треба виписувати і тримати її у лікарні більше не потрібно, на що дочка почала просити лікаря потримати матір у лікарні ще тиждень. Але лікар був невблаганний.

Дочка змушена була забрати матір додому, але я особисто не впевнена у тому, що ця жінка знову не потрапить до лікарні з черговою застудою.

Діти, бережіть батьків, поки вони живі, ми все ще діти, а коли їх не стане, ми стаємо по-справжньому дорослими.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page