fbpx
гороскоп
“Всі розуми поїли”, – про таких кажуть: у цих 3 знаків Зодіаку найвищий IQ. Але чи допомагає це їм бути щасливішими за інших!

“Всі розуми поїли”, – про таких кажуть: у цих 3 знаків Зодіаку найвищий IQ. Але чи допомагає це їм бути щасливішими за інших!

Інтелект допомагає в житті – досягати цілей, будувати кар’єру, передбачати наслідки вчинків і поведінки. Але розумним людям важче стати щасливими в житті. Які знаки зодіаку мають найвищий IQ?

Рак

Зодіакальні Раки – інтелектуали з артистичною душею. Коли вони в компанії, вони віддають перевагу спостереженню, а не сяянню в центрі уваги. Вони вміють слухати, аналізувати та робити висновки. Вони звертають увагу на деталі, і їхня уява має бальзаківські деталі – не обманюйтеся, що Рак пропустить деталі, які не мають значення для інших, наприклад, брудне взуття або поведінка по відношенню до офіціанта. Вони проникливі, сповнені цікавості до світу, що робить їхній розум справжньою скарбницею знань та досвіду.

Раки можуть бути невротичними і дуже вимогливими. Їхня прискіпливість і сумнів у всьому, а також їхня вроджена недовіра ускладнюють їм досягнення повного щастя – як у професійному житті, так і в коханні та дружбі. Ідеальна професія – журналіст або детектив.

Водолій

У цього знака зодіаку найвищий IQ. Водолій схильний бути найрозумнішим і яскравим знаком Зодіаку. І все ж щось його турбує. Власне кажучи – неймовірна чутливість. Зодіакальний Водолій має чисте, благородне серце. Не змигнувши оком, він біжить на допомогу нужденним – можна зателефонувати йому серед ночі і бути впевненим, що він прийде якнайшвидше.

Люди під знаком Водолія абсолютно безкорисливо присвячують себе оточуючим. Вони нехтують своїми інтересами та завданнями. Водолії швидко вчаться (також на помилках), мають велику потребу в саморозвитку та навчанні. Вони не стоять на місці. Це самоучки, талант яких не годиться для шкільних парт, іспитів і замикання в ящиках.

Козоріг

У Козерогів гострий як бритва розум. Блискуча пам’ять, вміння комбінувати факти, аналізувати та робити висновки – ось їхній секретний навик, який ставить їх інтелект в один ряд з агентами Її Величності. Люди-Козероги володіють лінгвістичними навичками, і їм особливо легко заводити друзів. Однак це не безкорисливі відносини.

З Козерогами дружать видатні та високопоставлені люди. Вони блищать в такій компанії і охоче хизуються своїм красномовством. Вони люблять подорожі, які, як відомо, повчають, але Козоріг невідомим чином приносить з них нові ідеї та натхнення, які швидко монетизує. Козероги люблять гроші – взаємністю. Але, як відомо, не можна купити двох найголовніших речей у світі – щастя і кохання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page