fbpx
життєві історії
Всі шість років наречена ніде не працювала, а вдало присіла на шию забезпеченого партнера. Заздрість, скажете Ви мені? Ні, не про це мова. Просто хочу передати вам повну картину того, що відбувалося перед весіллям. Чесно, я в шoці від такого нахaбства

Трохи про вчорашню наречену.

Що саме мене обурило і чому я не збиралася на весілля. За матеріалами

Приятель мого чоловіка після шести років спільного проживання змирився з думкою, що потрібно все-таки створювати сім’ю і зaчaти дитину і зробив пропозицію своїй утриманці.

Так, я не помилилася в вираженні. Всі шість років панночка ніде не працювала, а вдало присіла на шию забезпеченого партнера.

Заздрість, скажете Ви мені? Ні, не про це мова. Просто хочу передати вам повну картину того, що відбувалося перед весіллям.

За два місяці до реєстрації, нас (чоловіка, мене і дитину) запросили на весілля, яке збиралися влаштувати в гольф клубі. Частину гостей планували розмістити в номерах на ніч.

І відразу після запрошення мені в Інстаграм написала ВОНА-наречена.

Запитала, чи точно ми їдемо всі разом і почала нити, що номери дуже дорогі і треба б компенсувати Їй !!! їх вартість.

Я в шoці від такого нахaбства і сказала, що всі фінансові питання нехай вирішують наші чоловіки між собою.

Після чого вона внесла мене в чорний список, але листування у мене збереглася, тому що явсі скріни  відправляла чоловікові, з питанням, як на це реагувати і що робити.

Читайте також:ЯK СТАРІЮТЬ РІЗНІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ? ШВUДШЕ ЧИТAЙТЕ ПPО СEБЕ ТA ДЗУЗІВ, ЦE ЦIКAВО!

Чоловік не став нічого говорити щасливому нареченому, просто оголосив, що поїде один і без ночівлі.

Але Ви просто вдумайтесь, наречений всі витрати на весілля взяв на себе, запросив свого друга з сім’єю наречена-утриманка ніде не працює, але просить перевести ЇЙ гроші, крім загального грошового подарунка.

Ось так баба вирішила підзаробити на власному весіллі. Не знаю, чи вийшло у неї ще з кимось провернути подібну схему?

Навряд чи хтось розповів її нареченому про її вимагання, але чоловік сьогодні розповів, що багато друзів нареченого приїхали без дружин і не залишалися на ніч.

facebook