fbpx
гороскоп
Всім нам зараз непросто, але зірки віщують позитив майже кожному знаку Зодіака – вас не оминуть радощі і приємності! Гороскоп на 6 липня для всіх знаків зодіаку: день всепрощення, день, який готує Дівам сюрпризи, а от дехто ризикує погіршити ситуацію

Всім нам зараз непросто, але зірки віщують позитив майже кожному знаку Зодіака – вас не оминуть радощі і приємності!

Гороскоп на 6 липня для всіх знаків зодіаку: день всепрощення, день, який готує Дівам сюрпризи, а от Риби ризикуєютьпогіршити ситуацію.

Середа, 6 липня, крім серйозної магнітної бурі, принесе ще й непростий місячний день. На думку астрологів, цей час оптимально присвятити самоаналізу, розбіру своїх помилок, прийнятю себе й інших такими, як є.

Овен

На зміну недавнім переживанням та апатії настане довгоочікувана стабільність. Скористайтеся сприятливим моментом та займіться запланованими справами – у вас все буде виходити.

Телець

Порада дня для Тельців: надайте своєму виразу обличчя загадковості та задуму. Тоді ніхто не зможе вас звинуватити у зіпсованому настрої, який ви сьогодні даруєте оточуючим. І не виніть себе за це – вам зараз і самим не просто. Завтра буде новий день – сонячний і радісний.

Близнюки

Сьогодні у вас не вдасться переконати колег чи начальство у своїй правоті. Тому краще залиште цю ідею і займіться чимось кориснішим і важливішим у цій ситуації – присвятіть час собі, адже вам вдається це так не часто.

Рак

Зірки радять вам не лінуватися протягом дня, тоді ви зможете завершити той складний робочий етап, над яким так довго сиділи. Не бійтеся звертатися по допомогу – оточуючі готові відгукнутися і радо простягти вам руку підтримки і співучасті.

Лев

Сьогодні у вас видасться практично вільний день, швидше за все, не буде жодних невідкладних справ. Отже, ви цілком зможете дозволити собі присвятити частину дня друзям, дорогим людям і, звичайно, собі – власним потребам і інтересам.

Діва

Якесь задумане вами заняття обернеться досить несподіваним результатом, який дуже приємно вас здивує, адже перевершить ваші очікування! Сьогодні зірки прихильні до Дів – будьте готові до сюрпризів!

Терези

Вам запропонують роботу, яка, по суті, не має до вас жодного стосунку. Але перш ніж братися за неї, ввічливо поцікавтеся про свою вигоду, що ви матимете з цього.

Скорпіон

Ви можете сміливо братися за будь-яку нову та незнайому справу – вона просто буде приречена на успіх. А ось звичні рутинні заняття особливої ​​радості вам не принесуть – відкладіть їх на більш сприятливий час.

Стрілець

Більше довіряйте самі собі – це ваше гасло на сьогодні. Якщо ваша інтуїція відчуватиме щось недобре, значить так воно і є. Ваше завдання буде непомітно ретируватися, зробитися непомітним і втекти, відступити у затінок.

Козеріг

Сьогодні у вас з’явиться непоганий шанс придбати потужного та довготривалого союзника. Не відкидайте запропоновану вам допомогу, навіть якщо вона вам не потрібна.

Водолій

Доведеться вам сьогодні зайнятися якоюсь проблемою, про яку ви й думати забули. Не відкладайте рішення в довгу шухляду, дійте відразу по гарячих слідах, не тривожтеся і позитивний результат гарантовано!

Риби

Не потрібно втручатися у сторонні справи, не розібравшись у тонкощах. Чужа душа – темний ліс. Ви ризикуєте погіршити ситуацію, діючи з найкращих спонукань. тому займіть місце спостергача, намагайтеся зрозуміти інших і присвятіть день своїм власним бажанням.

Всім миру і добра, гарного дня і натхнення у всіх справах! Обирайте СЕБЕ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.