fbpx
гороскоп
Всього лише 5 секретиків-порад від професійних астрологів – і ваше життя поруч з цим загадковим і непростим знаком Зодіаку стане казкою! Ці люди люблять щось пообіцяти, а згодом сказати, що такого не було. Так-так

Всього лише 5 секретиків-порад від професійних астрологів – і ваше життя поруч з цим загадковим і непростим знаком Зодіаку стане казкою! Мова сьогодні про них, творчих і прекрасних Водоліїв.

Водолії – дуже незвичайні, яскраві та емоційні люди, з якими може бути дуже легко спочатку, але які можуть доставити вам купу проблем потім.

Якщо ви з ними створили серйозні стосунки або навіть у шлюбі, радимо ознайомитися з простими рекомендаціями астрологів про те, як зробити взаємини й кохання з Водолієм довгими й щасливими.

Змиріться з самолюбством Водолія

І жінки, і чоловіки цього Знака вкрай самолюбні. Одна з найголовніших і найкорисніших порад у коханні з ними — просто змиріться з цим. Вони часом приділятимуть вам більше часу, ніж собі, але доведеться задовольнятися лише цим.

Тим не менш, відчуття любові від Водоліїв радуватиме вас навіть у такі періоди. Така природа Водоліїв і нічого з цим вдіяти не можна. Якщо дорікати їм за це, до добра це не доведе — повірте.

Підтримуйте і підживлюйте їхній оптимізм

Це люди, яких можна назвати зрілими особистостями. Точніше, вони бувають інфантильними, але згідно зі статистикою та спостереженнями, дорослішають куди швидше за оточуючих.

У жодному разі не ставте під сумнів їхні ідеї та не виявляйте зайвого песимізму. Водолії не будуть спілкуватися з тими, хто постійно потопає у сумнівах, страхах та негативних емоціях.

Не звертайте увагу на обіцянки Водолія

Ці люди люблять щось пообіцяти, а згодом сказати, що такого не було. Так-так. Це великий мінус, але з ним доведеться якось уживатися. Виправити Водолія неможливо. Він кидається обіцянками, але не виконує їх, проте причиною служить не тонкий розрахунок, а імпульсивність.

Їхня стихія — Повітря, тож дивуватися любові до порожніх розмов тут не варто, прийміть як є.

Не бійтеся їх ревнощів

Так, Водолії — страшні власники, але вони вас діставатимуть своєю ревнощами більше, ніж потрібно.

Виправити їх не вийде, але вони будуть вдячні вам за те, що ви зможете без особливих образ і негативу говорити їм, де ви, з ким, чому і коли прийдете додому. Якщо цього не робити, розпочнуться нескінченні сутички, а там і до розлучення недалеко.

Навчіться дякувати

Водолії – люди, які люблять робити сюрпризи. Якщо зустрічати їхній ентузіазм сухим «дякую», він швидко згасне, так само як і кохання. Якщо ви живете з Водолієм, завжди зустрічайте позитивом та широкою посмішкою бажання цієї людини зробити вам щось приємне!

Так, до хорошого швидко звикаєш, але постарайтеся знайти в собі сили, щоб реагувати на подарунки так, як на те чекає Водолій.

І будьте всі щасливі!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page