fbpx
життєві історії
Втомився від “цирку”,  у який потрапив… До слова: у неї є чоловік. Той ще самодур. Навіть коли я з нею працював, вона іноді з’являлася з синцями. Прикривала волоссям, але було видно. З її слів він нормальний, але коли вживає, то втрачає будь-який контроль. Запропонував їй розлучитися і жити зі мною. І що б ви думали?

На минулій роботі познайомився з колегою. Потім звільнився – підвернулася краща робота, а дівчина залишилася на старому місці. Якщо раніше ми спілкувалися більше з робочих питань, то з часом наші розмови стали стосуватися найрізноманітніших тем, в тому числі і особистого життя.

Якось запросив її випити кави. Потім була ще одна зустріч, а потім і ще одна…

Ми тпочали зустрічатися.

До слова: у неї є чоловік. Той ще самодур. Навіть коли я з нею працював, вона іноді з’являлася з синцями.

Прикривала волоссям, але було видно.

З її слів він нормальний, але коли вживає, то втрачає будь-який контроль. Запропонував їй розлучитися і жити зі мною. Спочатку відповідала невизначено. А потім і зовсім прийняла позицію “не знаєш – не лізь”, та й взагалі недавно заявила: “йти не маю наміру!”.

Дивно, особливо якщо враховувати, що вона сама мені періодично скаржиться на чоловіка.

Він її теж зраджує.

І ось вся ця обстановка… Навіть не знаю, що робити.

З одного боку – хочеться нормальних відносин з жінкою, а не всього цього… А з іншого боку – не розумію, чому не йде від чоловіка?!

Підозрюю, що вона мені багато чого не говорить або недоговорює.

Як на мене, все просто: коханих людей в “грушу” не перетворюють, та й якщо у тебе є хоч дещиця гордості, то терпіти не будеш.

Просто втомився від “цирку”, в який мені довелося потрапити…

Фото – ілюстративне, onelove

Передрук матеріалу без посилання на ibilingua.com заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!