fbpx
гороскоп
Втрата роботи, а то й банкрутство: цим двом знакам Зодіаку в серпні буде непереливки. Всесвіт радить вже починати економити

Втрата роботи, а то й банкрутство: цим двом знакам Зодіаку в серпні буде непереливки. Всесвіт радить вже починати економити.

Астрологи рекомендують заощаджувати таким знакам Зодіаку, як: Овнам та Скорпіонам.

Все станеться зовсім неочікувано. Або ж провальний проєкт, або ж навіть зловмисники, які “поцуплять” гроші.

За підрахунками астролога, саме Скорпіони та Овни зіткнуться з фінансовими труднощами цього місяця. Серпень буде фінансово вдалий лише для сміливих та впевнених в собі, а от ті, хто допустить слабинки, зможе втратити все набуте важким трудом.

Овни

Початок серпня буде не надто позитивний для Овнів. У вас є ризик втратити роботу або ж збанкрутувати. Ймовірно, всі відкладені раніше вами кошти вам доведеться віддати на відшкодування орендованого помешкання або чужої машини. Можливі також непередбачені витрати, які будуть пов’язані зі здоров’ям.

Скорпіони

Скорпіони увесь місяць будуть намарно витрачати кошти, а потім здивуються від того, що на їхній кредитній картці нічого не залишилося. Астрологи просять контролювати свій фінансовий потік та не починати жити на широку ногу, якщо у вас немає додаткової фінансової подушки.

Ваше життя у ваших руках. Не робіть необдуманих вчинків.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua