fbpx

Ввечері Ігор зателефонував батькові, і знову попросив позичити йому грошей, і що після зарплати все йому поверне. Дядько Петро цього разу був мудріший, і покликав його на серйозну розмову на балкон. А ввечері я з цікавості зайшла в інстаграм, де дружина брата все своє життя “транслює”. Як на мене, це вже занадто

Ввечері Ігор зателефонував батькові, і знову попросив позичити йому грошей, і що після зарплати все йому поверне. Дядько Петро цього разу був мудріший, і покликав його на серйозну розмову на балкон. А ввечері я з цікавості зайшла в інстаграм, де дружина брата все своє життя “транслює”. Як на мене, це вже занадто.

Мій двоюрідний брат Ігор одружився з дівчиною, в якої є дитина від першого шлюбу. З чоловіком вони розлучені, але він чарки з рук не випускає, тому ніяких аліментів від нього дитина не отримує.

У мого двоюрідного брата є своя, правда однокімнатна, квартира в нашому місті. Дісталася ця квартира йому у спадок від бабусі по татовій лінії. Це великий плюс, тому що з грошима у них з дружиною постійно напружено. Живуть, можна сказати, від зарплати до зарплати, а якщо якийсь форс-мажор, то біжить по допомогу до своїх батьків. А вони не відмовляють.

Ось нещодавно Ігор прийшов попросити в черговий раз грошей, оскільки треба було дещо в аптеці купити, а не було за що. Дитина занедужала. Його батько дав Ігорю тисячу гривень, хоча самі з дружиною живуть на одну пенсію. Брат пообіцяв усе до копійки повернути. Але мій дядько, тато Ігоря, сказав, що віддавати нічого не потрібно. Це дуже порадувало брата. Він був нескінченно вдячний.

А вже за кілька днів я натрапила в соцмережах на новий пост дружини Ігоря. То був колаж із світлин на яких була ручка дитини, ліки і чек з аптеки та доволі великий і дорогий букет квітів. А знизу написано: Любий мій, дякую за підтримку. Ти найкращий в світі чоловік і батько. Я колись працювала на квітах, тож знаю, скільки коштує такий букет. Це нерозумна витрата грошей, до того ж тих, яких в сім’ї немає.

Оскільки батьки Ігоря мої сусіди, я не роздумуючи відразу ж пішла до них і показала їм цю світлину і підпис, щоб вони розуміли, на що витрачаються їхні гроші. Тато Ігоря сказав, що це їх справа, куди гроші витратити. А по обличчю мами було зрозуміло, що їй не неприємно.

Сказала, що так не робить ніхто, коли стоїть питання про здоров’я дитини. І попросила свого чоловіка більше не помагати сину і невістці. Я повністю її підтримувала. Я, наприклад, живу з батьками, але на пів оплачую комуналку, продукти купую, ремонт на кухні робила за свій кошт.

Незабаром Ігор знову зателефонував своєму батькові. Поскаржився, що дитині потрібна нова весняна курточка, оскільки минулорічна вже маленька, а зарплата буде тільки за тиждень. Дядько Петро сказав Ігорю, що треба порадитись з мамою. Я була здивована. Чому цим питанням не задається мати дитини. Це ж в першу чергу її дочка, в неї ж є рідні бабусі й дідусі.

Дядько Петро все обдумавши, сказав що дасть сину, але це буде вже в останній раз. Мама підтримала і за пів годинки Ігор вже стояв на їх порозі. Він приїхав не з пустими руками, а з сирником, який невістка спекла на знак подяки за підтримку. Мама прочитала лекцію про те, що треба якось економити, що в них не завжди також є кошти, але Ігор навіть не до кінця все дослухав.

Тато дав гроші, суму, яку озвучив син. Потім вони вийшли на балкон і там батько сказав, що “лавочка” прикривається. І більше ніхто нічого їм не дасть. Щоб розраховували самі на себе.

А ввечері я знову зайшла у інстаграм. Листаючи стрічку я дуже здивувалася, що мені на очі не потрапив жоден пост від невістки. Раніше ж нескінченно вискакували її фото та безглузді пости. Полізла у друзі та не змогла її знайти, виявляється я одна з тих, хто потрапив у її немилість, точніше, у чорний список.

Я не здавалася, тому відразу ж побігла до мами Ігоря, але на превелике здивування, і вона була занесена до чорного списку. Ну добре я, двоюрідна сестра її чоловіка, але з рідною свекрухою так вчинити, це вже вибачте мене – не красиво.

Ось скажіть мені, ніде людина не працює, а гроші зі свекрухи та свекра тягне. А тепер ще й у всіх соцмережах заблокувала… Дивина та й годі!

Що скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page