fbpx
життєві історії
Ввечері я чекала чоловіка і дуже нервувала. Під час вечері я без слів показала Денису фотографію на своєму телефоні. Він, злегка поперхнувшись, відклав тарілку і спокійно так заявив: – Так. Ти перестала цікавити мене, як жінка. У мене є інша

Коли я познайомилася з Денисом, він відразу розповів мені, що його дружина пoмepлa при пoлoгах і він виховує сина один. Я не надала цьому особливого значення, так як тоді ще не думала, що полюблю цього чоловіка так сильно. За матеріалами

Ми деякий час зустрічалися, але більше нічого про свою дитину Денис не говорив. Час минав, ми ставали все ближче і ближче один до одного, і одного разу я сама попросила, щоб Денис познайомив мене з Іллюшою.

І як я була здивована, коли побачила, що хлопчикові, який ріс без мами було всього одинадцять місяців. Малюк мені відразу сподобався, в мені прокинулися якісь невідомі материнські почуття і я стала постійно просити Дениса про зустріч з його сином.

Так мало-помалу я і переїхала в будинок коханого чоловіка і стала виховувати його сина. У півтора року Іллюша називав мене мамою, а я душі в ньому не чула. Незабаром Денис зробив мені пропозицію і ми одружилися. Спільних дітей мені, звичайно ж, теж дуже хотілося, але я відкладала це, хотіла, щоб Іллюша насолодився моєю любов’ю з повна, адже він так довго жив без мами.

Минуло чотири роки. Наш тато Денис став приділяти нам все менше і менше часу. Спочатку я не звертала на це уваги, у чоловіка був власний бізнес, який завжди вимагав його присутності. Хіба мало що там могло статися, значить так треба, думала я.

Але як то раз, гуляючи з сином, я побачила свого коханого Дениса з молодою дівчиною. Вони йшли по вулиці в обнімку, в її руках був букет. Чоловік не бачив нас, але я зробила фото на телефон, щоб було чим довести свої домисли при майбутній розмові.

Увечері я чекала чоловіка і дуже нервувала. Під час вечері я без слів показала Денису фотографію на своєму телефоні.

Він, злегка поперхнувшись, відклав тарілку і спокійно так заявив:

– Так. Ти перестала цікавити мене, як жінка. У мене є інша. Раз вже ти дізналася про це, давай розлучимося. Раніше я мовчав про це, тому що мене влаштовує, як ти виховуєш мого сина. Я була здивована такою прямотою.

– Я піду тільки за однієї умови: Іллюша залишиться зі мною.

– Подивимося кого він сам вибере.

Денис продовжив вечеряти.

На наступний день чоловік привів додому свою коханку. Вона незадоволеним поглядом окинула і мене, і Іллю. Було видно, що в силу свого віку вона не готова бути матір’ю, тим більше для чужої дитини. Денис покликав сина і сказав:

– Синку, ми з твоєю мамою розлучаємося, і вона переїжджає. Ця тітка тепер буде твоєю новою мамою.

Читайте також:ЦEЙ САЛАТ З ТУНЦЕМ Я ВПЕРШЕ СПРОБУВАЛА В ПОЛЬЩІ. ГОТУЄТЬСЯ ВІН ЕЛЕМЕНТАРНО ПРОСТО, А СМАК – СЛОВАМИ НЕ ПЕРЕДАТИ!

Іллюша злякався, кинувся до мене і зaкpичав:

– Мамочко, тільки не віддавай мене їм …

Я заспокоїла свого малюка, обіцяючи йому, що ми завжди будемо разом. Іллюша пішов грати в свою кімнату. Коханку Денис попросив вийти і почекати його в машині. А наша розмова продовжилася. Денис вразив мене, розповівши те, про що я стільки років не знала:

– Ілля мені не рідний син, у мене не може бути дітей. Ми з дружиною зробили ЕКO з використанням дoнорcького мaтеpіалу. Коли виникла загpоза зaгuбелі матері або дитини при пoлoгах, вона вибрала життя дитини і взяла з мене обіцянку знайти йому гарну маму. Я цю обіцянку виконав. Забирай Іллю, якщо хочеш, з тобою йому буде краще, я оформлю все документально і буду допомагати грошима.

Звичайно Іллюшу я забрала. Анітрохи про це не шкодую. Хлопчик у мене росте розумний і вихований і нічого, що в ньому немає ні краплі мого…

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page

facebook