fbpx
життєві історії
– Ви маєте мене утримувати, адже я виховала тобі чоловіка! А я ще для себе пожити хочу. Поподорожувати! А пенсія вся на їжу, комунальні і аптеку йде. Мої подруги он на моря літають, діти їм путівки купують! – заявила Віра Степанівна. У мене очі аж на лоба підскочили. Їй 65 років! Сьогодні вранці дзвонить свекруха і каже, я хочу на травневі свята у Карпати поїхати! Дайте мені 15 000 тисяч. Уявляєте? Сім’я з маленькою дитиною, а їй у Карпати треба!

Я вийшла заміж в 31 рік, чоловікові Сашкові 32 роки. Обоє ми дорослі, сформовані особистості.

І ось після весілля моя свекруха Віра Степанівна почала вимагати з нас гроші на своє утримання. Їй лише 65!

У неї чоловіка немає, давно розлучилися, є ще троє дорослих дітей. Але вони все гірше влаштовані в житті, ніж ми: дочка народила четверо дітей від різних чоловіків і їй їх годувати нічим. Молодший син служить в армії за контрактом, і його практично немає, ще один син виїхав кудись, невідомо куди. А ми недавно квартиру в іпотеку взяли.

З нас вона вимагає повноцінне утримання: оплату комуналки (за будинок, де живе вона і сестра чоловіка з 4 дітьми), продукти, хобі і таке інше.

Заявила нам оце днями:

– Ви маєте мене утримувати, адже я виховала тобі чоловіка! А я ще для себе пожити хочу. Поподорожувати! А пенсія вся на їжу, комунальні і аптеку йде. Мої подруги он на моря літають, діти їм путівки купують!

У мене очі аж на лоба підскочили.

І добре б, але у нас, до того ж, народилася довгоочікувана і запланована дочка. Я в декреті, чоловік один працює, грошей і так не вистачає. Живемо ми в квартирі моїх батьків, вони мені її неофіційно подарували, з зарплати чоловіка комуналка за трикімнатну нашу платимо, іпотеку, продукти на сім’ю купуємо, одяг і все необхідне для маленької дочки. Я підробляю віддалено, стараюсь. Вночі в основному, не висипаюся, але треба чоловіку допомагати, я ж розумію. А їй – поїздки на море! То хай у дочки просить, а ми і так їм допомагаємо, коли можемо. Але такі вимоги – вже зовсім нахабство, я вважаю.

Он вчора я до половини четвертого ранку працювала за комп’ютером, щоб хоч якусь копійку заробити, а  сьогодні вранці дзвонить свекруха і каже, я хочу на травневі свята у Карпати поїхати! Дайте мені 15 000 тисяч.

Уявляєте? Сім’я з маленькою дитиною, а їй у Карпати треба!

І почала шантажувати чоловіка, каже: «Я тебе з квартири випишу, якщо грошей на поїздку не даси, я твоя сім’я». Мені так неприємно, навіть противно. Звичайно, чоловік відмовив, звичайно, але я бачу, що і йому важко  у цій ситуації.

Як правильно вчинити? Чоловік не хоче псувати з мамою стосунки. Але як з нею нормально можна, от скажіть будь-ласка?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page