fbpx
гороскоп
Ви можете зіпсувати ваші стосунки цими вихідними: не робіть цього, інакше ви втратите партнера

Ви можете зіпсувати ваші стосунки цими вихідними: не робіть цього, інакше ви втратите партнера

У щоденному гороскопі на 21 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку переважає вплив важливої ​​астрологічної події, якою є Молодик у Водолії. Це може змусити нас зробити непрощенну помилку зараз.

Молодий місяць у Водолії не кращим чином позначиться на наших емоційних стосунках. Якщо ми не впевнені в майбутньому наших стосунків, нам слід уникати певної поведінки. Інакше ми можемо змарнувати все, чого досягли досі в консультаціях з партнером.

Любовний гороскоп на вихідні для всіх знаків Зодіаку

У суботу, 21 січня 2023 року, і протягом наступних кількох днів багато хто з нас почне серйозно сумніватися в своїх романтичних стосунках. Емоції, які виникають у нас, можуть призвести до ірраціональних реакцій. Подивіться, про що вас попереджає любовний гороскоп на найближчий час. Це позбавить вас від багатьох неприємностей.

Як пояснюють астрологи, нове у Водоліях може бути напруженим, адже майже кожен з нас зараз відчуватиме сильну потребу побути на самоті. Якщо партнер раптом почне відсуватися, виникне страх, що він перестав відчувати до нас почуття. Коли ми, у свою чергу, шукаємо привід проводити якомога більше часу подалі від нього, ми можемо зробити висновок, що він щось “заслужив”.

“Будемо шукати винного. Хтось зіграє роль жеpтви, а хтось раптово злиться”, – кажуть астрологи.

Як свідчить любовний гороскоп на найближчий час, на початку лютого всі наші страхи та негативні емоції зникнуть, як за помахом чарівної палички. Однак до того, як це станеться, ми можемо припинити стосунки.

У деяких знаків зодіаку зараз може початися швидкоплинний роман. Інші нападуть на партнера і почнуть критикувати його поведінку.

Ми можемо раптом скласти все на одну карту і забути про те, що було хорошого в наших стосунках.

Астрологи застерігають від подібної поведінки. Тому що якщо ми розлучимося з коханою людиною зараз, ми не відновимо з нею зв’язок наступні пів року. Тому варто кілька разів подумати, перш ніж прийняти рішення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page