fbpx
гороскоп
Ви нічого їм не доведете, навіть не старайтеся. Ви завжди не праві, а вони – навпаки. Вам дуже не пощастило, якщо поруч з вами – ці чотири знаки Зодіаку. Вони вперті наче віслюки і ніколи не дослухаються до інших, їм байдуже, що ви там думаєте, для них головне – що думають вони

Ви нічого їм не доведете, навіть не старайтеся. Ви завжди не праві, а вони – навпаки. Вам дуже не пощастило, якщо поруч з вами – ці чотири знаки Зодіаку обо хоч один з них.

Ці представники зодіакального кола вперті наче віслюки і ніколи не дослухаються до інших, їм байдуже, що ви там думаєте, для них головне – що думають вони. З такими дуже складно в житті, але нічого не вдієш, їх не змінити.

“Або по-моєму, або ніяк!” – таке життєве кредо чотирьох зодіакальних знаків, більшою чи меншою мірою.

Овен

Цей знак не відступить нізащо і ніколи, навіть коли йому самому вже більш ніж ясно, що він помиляється. Не дочекаєтесь – Овен не здасться і не зізнається в своїй неправоті.

Хоча деякі інші вперті представники зодіакального кола можуть поступитися після колосального зовнішнього напору, але не Овен. Легше дати йому спокій – нехай він залишається наодинці зі своєю власною точкою зору.

Не витарчайте енергію й час на суперечки з Овнами – марно.

Телець

Впертий до нездорового характер змушує Тельця думати, що він незмінно і в усіх ситуаціях правий. Однак у нього все ж таки є здоровий глузд, і в поодиноких випадках Телець навіть здатний визнати, що помиляється, але після того, як йому надані незаперечні та очевидні факти. Або додаткові факти, які б підтверджували початкові факти.

Тельці надто наполегливі, щоби так просто відступити. Вони до останнього тримаються за свою думку чи бачення.

Лев

Гордість! Саме вона змушує Лева вважати себе носієм єдиної правильної думки. Але все ж таки віддамо Леву належне: він здатний визнати свою неправоту вдома, на самоті, вночі, у темряві, під ковдрою.

Насправді ж ви ніколи не побачите, як Лев піднімає руки і вигукує «Здаюся! Ти переміг! Я не правий!” Це просто не в природі представників цього знаку зодіака, нічого не вдієш.

Терези

Хоча Терези наче й не відрізняються зайвою впертістю, їм все ж таки притаманна ця прикра риса характеру, і її варто сприймати дуже серйозно. Чому?

Тому що для Терезів це швидше гра, ніж щось інше. Їхня любов до маніпулювання в різних ситуаціях – це те, що змушує Терези діяти, як вони вважають за потрібне, і при цьому бути переконаними у своїй правоті.

Вони завжди упевнені, що роблять і знають все найкраще, правда ж?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.