fbpx
гороскоп
Ви потрапите в фінансову “білу смугу” вже до кінця липня: ці знаки Зодіаку можуть сміливо розраховувати на солідне збільшення зарплати, бонуси та премії. Грошова удача вам гарантована!

Ви потрапите в фінансову “білу смугу” вже до кінця липня: ці знаки Зодіаку можуть сміливо розраховувати на солідне збільшення зарплати, бонуси та премії. Грошова удача вам гарантована!

Кінець липня 2022 року буде неймовірно вдалим для трьох знаків Зодіаку – завдяки фінансовій “білій смузі” вони отримають велику суму грошей і зможуть зробити покупку, про яку давно мріяли. Але важливо не ділитися планами з іншими, адже є ризик зіткнутися з “чорним оком”.

За підрахунками спеціалістів, поталанить Левам, Терезам та Козерогам. Удача буде на їхньому боці. Все заплановане здійсниться.

Лев

Уродженці цього знаку є головними щасливчиками липня. Наприкінці місяця вони отримають підвищення, якого давно прагнули. Леви можуть розраховувати на солідне збільшення зарплати, бонуси та премії. Однак Марс у Тельці підкине їм роботи – іноді працювати доведеться і позаурочно. Втім, Леви гідно впораються з усіма труднощами та вийдуть із проблем переможцями. Також у них з’являться нові джерела доходу, що дуже потішить.

Терези

Терези наприкінці липня зможуть вирішити питання, які турбували їх протягом тривалого часу. Вони будуть сповнені енергії та зможуть підкорити нові висоти. Уродженці знаку можуть розраховувати на кар’єрний ривок – усі їхні старання оцінять. Разом з покращенням фінансового становища перед Терезами відкриються нові горизонти – вони зрозуміють, куди потрібно рухатися, щоб стати ще багатшими. Їм можна сміливо ризикувати, адже все вийде.

Козеріг

Козероги успішно реалізують великий проєкт наприкінці липня, що принесе їм чималі гроші. Але коштами важливо правильно розпорядитися – найкраще подумати про вигідні довгострокові інвестиції. Справи на роботі йтимуть відмінно, тому уродженці знаку можуть замислитися про відпустку та спланувати, куди вирушать на відпочинок. Але не варто забувати про недоброзичливців – за спиною Козерогів можуть будувати підступи, хоча це їм ніяк не завадить.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua