fbpx
гороскоп
Ви ще не зустріли свою половинку? Значить ви не там її шукаєте! Зірки підкажуть, де за вашим гороскопом набагато вищі шанси знайти хорошу пару – людину з однаковими рисами характеру і захопленнями

Ви ще не зустріли свою половинку? Значить ви не там її шукаєте! Зірки підкажуть, де за вашим гороскопом набагато вищі шанси знайти хорошу пару – людину з однаковими рисами характеру і захопленнями

Хоча іскра може спалахнути будь-де, згідно зірок, є місця, де у вашого гороскопу набагато вищі шанси знайти хорошу пару – людину з однаковими рисами характеру і захопленнями.

Овен: займаючись спільним хобі

Овен – вогненний знак. Він імпульсивний, амбітний, активний і енергійний. У любові Овни незалежні. При цьому вони вміють красиво домагатися тих, в кого дійсно закохані, а також вміють по-справжньому слухати своїх партнерів.

У мобільних Овнів мало шансів не знайти когось через свою пасивність. Навпаки, вони завжди на виду і в русі завдяки своїй жадобі пригод і нових відчуттів. Тому ви, швидше за все, знайдете любов всього свого життя, займаючись улюбленими хобі, наприклад, піднімаючись на гору або тренуючись до марафону.

Телець: це буде хтось, кого ви вже знаєте

Тельці люблять увагу протилежної статі, проте вони навряд чи будуть активно домагатися свого обранця. У питаннях любові і дружби Тельці дуже пасивні.

Майже неможливо не закохатися в привітних Тельців. Гарненько подивіться на своїх друзів – і ви побачите, що добра половина їх таємно зітхає за вами. Ваші потенційні партнери зазвичай терпляче чекають неподалік, коли ж ви їх нарешті помітите.

Близнюки: на заняттях

Близнюкам важливі інтриги, складні психологічні відносини, нові знайомства. Постійна тяга до спілкування і слави часто дозволяє їм бути в центрі загальної уваги.

Близнюки створюють романтику скрізь, де у них є можливість продемонструвати свій вроджений розум і красномовство. Ось чому навчальна аудиторія – це місце, де хтось має можливість спостерігати за вами, бути заінтригованим вами і в кінці кінців закохатися в вашу складну натуру і прекрасний характер.

Рак: будучи волонтером

Рак – складна і багатогранна натура. Його головні життєві пріоритети – любов і сімейні цінності. За міцним зовнішнім “панциром” ховається чуйна і ніжна душа.

Емоційним і люблячим Ракам потрібен партнер, який розділяє ваше глибоке почуття емпатії. Тому Раки можуть знайти любов в тих місцях, де ці характеристики особливо важливі, а саме займаючись волонтерськими проєктами. Ніщо не викликає у чутливих Раків таких сильних романтичних почуттів, як спостерігати за кимось, хто робить добрі справи.

Лев: на вечірці

Леви не люблять рутини і прагнуть кожен прожитий день урізноманітнити свіжими враженнями.

Динамічні і впевнені в собі Леви є душею будь-якого суспільства. Коли всі очі будуть прикуті до вас, то і ваша майбутня любов обов’язково підтягнеться за всіма.

Діва: за допомогою друзів

Діви обережні і вибагливі, часто недовірливі і помічають вади у всьому, що їх оточує. Їх відрізняє вміння бачити в деталях та реалістичний погляд на життя і практичність у всьому.

Діви швидко втомлюються від переживань, пов’язаних з залицяннями. Ось чому їм потрібен друг, який добре їх знає, розуміє, який романтичний партнер їм потрібен, і готовий звести їх разом.

Терези: в парку

Життям цих людей постійно рухає прагнення до прекрасного, і вони не хочуть приймати те, що, на їхню думку, далеко від ідеалу.

У чарівних і романтичних Терезів зустрічі відбуваються в найнесподіваніших місцях. Можливо, поводок вашого пуделя заплутається на прогулянці і ви зустрінете свого судженого в місцевому парку. І після цього будете жити довго і щасливо!

Скорпіон: в спортзалі

Цей знак зодіаку не уявляє своє життя без любові. Він закохується моментально, з першого погляду, але також швидко і перегорає, після того як домігся у відповідь симпатії.

Потужні і привабливі Скорпіони найсильніше привертають до себе увагу, коли займаються фітнесом. Вам може здаватися, що ви неохайна, спітніла маса, але захоплені погляди навколо говорять інше. І незабаром може виявитися, що ваша майбутня кохана оселилася на сусідньому з вами тренажері.

Стрілець: за чашкою кави

Для Стрільця дуже важливо домогтися популярності, щоб ним захоплювалися і ставили в приклад. Вони товариські і доброзичливі, вирізняється з-поміж інших своєю веселою вдачею.

Відкриті Стрільці здатні завести розмову де завгодно – в продуктових магазинах, барах і, звичайно, в місцевій кав’ярні. Згодом ви зможете вести регулярні бесіди з милою дівчиною, яка випадково виявляється на тому ж місці і в той же час, що і ви… кожен день. Який збіг!

Козеріг: в соцмережах

За життя Козероги керуються принципом “сто разів відміряй і один раз відріж”. Вони не роблять необачних вчинків, тому рідко помиляються. Цього ж принципу дотримуються в особистому житті.

Унікальні Козероги максимально не схожі на звичайну людину. Однак через це їм іноді здається, що світ їх не розуміє. Ось чому для Козерогів ідеальні соцмережі. Це платформа, на якій люди, яким ви будете по-справжньому близькі, можуть знайти вас і вступити з вами в контакт.

Водолій: на роботі

Водолії ввічливі, не знають злоби, ставляться до оточуючих з добром і розумінням. Іноді занадто довірливі, тому відкривають душу перед незнайомими людьми.

Завдяки доброзичливому, лояльному і чесному характеру Водоліїв перед їх чарівністю практично неможливо встояти. Тепер уявіть собі, що ви проводите 40 годин в тиждень в їх чарівному світі. Природно, колеги закохуються в Водоліїв, і якщо їм пощастить, то ті відповідають їм взаємністю.

Риби: на весіллі

Риби мудрі, чуйні і поблажливі. Вони відрізняються від інших знаків своєю безкорисливістю і умінням любити по-справжньому.

Звичайно, самий романтичний знак зодіаку обожнює весілля – це практично рай для Риб. “Вічна подружка нареченої, але сама ніколи не наречена”. Риби ні за що не почують це про себе, оскільки в стані знайти любов на будь-якому торжестві.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page