fbpx
гороскоп
Ви сьогодні – володарі космічної енергії. Не колись, а вже сьогодні, 6 вересня, вас чекає несподіваний прибуток, оце так підфортило! Та не всім – Всесвіт для своєї щедрої винагороди вибрав лише три представника Зодіаку

Не колись, а вже сьогодні, 6 вересня, вас чекає несподіваний прибуток, оце так підфортило! Та не всім – Всесвіт для своєї щедрої винагороди вибрав лише три представника Зодіаку.

Ви сьогодні – володарі космічної енергії, тому дослухайтеся порад астрологів і спрямуйте її в благотворче русло.

Рак (22.06 – 22.07)

До чого б ви сьогодні не бралися, вам усе приносить гроші чи вигоду – словом. суцільну користь.Сьогодні очікуйте на несподівані – а тому особливо приємні – фінансові надходження.

Найімовірніше, отрирмаєте подарунки у вигляді золотих прикрас – а саме це ваш знак Зодіаку представники особливо поважає.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Трудоголіки Козероги не завжди отримують винагороду за виконану роботу і проєкти одразу. Але сьогодні все зміниться. Представники знаку отримають свої гроші вчасно – гонорар, зарплату чи премію.

І це позитивно позначиться на насторої і бажанні працювати далі.

Водолій (21.01 – 18.02)

Водолії, як відомо, не надто рвучкі до праці, а гроші вважають за краще отримувати легко й без напруженості.

От якраз сьогодні їм випаде така нагода – головне, не проґав її, вважаючи незначною.

6 вересня водоліям дуже важливо звертати увагу на знаки, які в цей час надсилатиме Всесвіт. Приміром, якщо реклама настирливо пропонуватиме придбати лотерейний квиток, не варто відмовлятися – це ваш реальний шанс покращити фінансове становище.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.