fbpx
гороскоп
Ви так довго цього чекали: листопад переверне ваше життя з ніг на голову! Сонце, Меркурій і Венера подарують хороші новини з вигідною пропозицією про роботу або несподіваний кар’єрний ріст, а декому додасться і кохання, подароване небесами!

Ви так довго цього чекали: листопад переверне ваше життя з ніг на голову! Сонце, Меркурій і Венера подарують хороші новини з вигідною пропозицією про роботу або несподіваний кар’єрний ріст, а декому додасться і кохання, подароване небесами!

Листопад буде чудовим для цих 3 знаків Зодіаку: наближаються позитивні зміни.

Протягом листопада у деяких знаків зодіаку життя зміниться. Таким чином вони зможуть дати новий поштовх своїй кар’єрі та друге дихання в особистому та емоційному житті. З планетою Юпітер у Рибах для них відкривається ціла нова сторінка з новими можливостями. Відкрийте для себе 3 астрологічні знаки в центрі уваги.

Кожна планета має певний вплив. У листопаді Юпітер, планета експансії, оголошує період удачі, достатку та радості для багатьох знаків зодіаку. У Рибах ця планета запрошує їх переглянути свій спосіб мислення та дій, використовуючи свій творчий потенціал та інтуїцію. Ця астральна конфігурація також стане для них можливістю підвести підсумки і вивільнити всі свої негативні емоції.

Особливо три знаки зодіаку можуть відчути позитивні зміни в листопаді. Вони зможуть зробити продуманий вибір на роботі чи в коханні та розставити пріоритети для реалізації всіх своїх проєктів.

Близнюки

Близнюки – один із щасливчиків листопада. Він зможе зробити позитивні зміни як у професійному, так і в особистому житті. За підтримки Юпітера цьому знаку Повітря вдасться генерувати нові ідеї, які він зможе блискуче втілити в життя. Однак він буде усвідомлювати, що для досягнення своїх цілей йому доведеться багато і невтомно працювати.

Потім він візьме невелику перерву на початку місяця, щоб спрямувати всю свою енергію та скласти план дій на найближчі тижні.

У любовному плані цей знак зодіаку скористається періодом затишшя, щоб подумати про спільний проєкт зі своєю другою половинкою. Тоді він буде триматися подалі від деяких заздрісників, щоб зберегти своє життя як пари та свою близькість.

Терези

Інший знак – Терези. Юпітер у Рибах направляє його кроки, розсіюючи творчу та стимулюючу енергію. Таким чином він зможе проаналізувати всі минулі дії та викласти на папері відповідні рішення. Тому він може розраховувати на Сатурн у Водолії, який розвиває його почуття організації та підвищує його мотивацію.

На соціальному рівні знак Терезів зможе провести вигідні зустрічі, які підживлять усі їхні майбутні проєкти. З боку серця він зможе скористатися благотворним впливом Венери в Стрільці, щоб бути ближче до свого партнера. Терези матимуть всі шанси зав’язати здорові та тривалі стосунки. Він також може насолодитися кількома хвилинами щастя, організувавши романтичну подорож.

Скорпіон

На відміну від попередніх місяців, знак Скорпіона, швидше за все, переживе приємну хвилюючу подію в найближчі тижні. Цей Водний знак нарешті зможе відпустити і пережити приємні події та емоції в компанії своєї другої половинки. Якщо він самотній, Скорпіону доведеться скористатися хорошою астральною енергією листопада, щоб частіше виходити на вулицю та знайомитися з новими людьми.

Якщо він один із найщасливіших, то незабаром він знайде свою другу половинку, людину, яка наповнить його радістю та щастям. На професійному рівні Сонце, Меркурій і Венера приносять йому хороші новини з вигідною пропозицією про роботу або несподіваним кар’єрним ростом.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page