fbpx
гороскоп
Ви вже дозріли до материнства, але не впевнені, чи буде ваш партнер хорошим батьком? Перевірте, чи потрапив його знак зодіаку в астрологічний рейтинг 4 найкращих таточок!

4 кращі батьки за знаком зодіаку. Перевірте, хто мудрий і послідовний опікун!

Ви вже дозріли до материнства, але не впевнені, чи буде ваш партнер хорошим батьком? Перевірте, чи потрапив його знак зодіаку в астрологічний рейтинг 4 найкращих таточок!

Козеріг

Козеріг – беззаперечний номер один у гонці за медаль батька року, і навіть цілого десятиліття. Щоб зробити вашу сім’ю щасливою, він зробить усе, що тільки може. Він буде наполегливо працювати, але заслужить гідне життя для своїх близьких і прищепить дітям важливі цінності.

Справді, логіка та практичний підхід до світу, якого люди, народжені в цьому знаку, звикли наслідувати, іноді можуть зробити його здоровим чоловіком. Однак в глибині душі він сповнений теплих емоцій, адресованих людям, яких він любить, і у важливі моменти може це показати. Він також має невичерпне терпіння зі своїми дітьми. Він може годинами пояснювати математичні рівняння або зв’язки між політичними залежностями. Успіх і щасливе життя його нащадків важливіші для нього, ніж його власні досягнення.

Рак

Раки – дуже ніжні та турботливі батьки, які завжди намагаються дати своїм дітям відчуття безпеки. Вони відкрито виявляють їм любов, передаючи важливі цінності. Зазвичай вони намагаються створити велику родину і планують це з раннього віку. Коли це вдається, вони сумлінно переймаються розвитком інтересів та фізичного стану своїх дітей. Дуже цікаво, що вони можуть розвантажити багато напружених ситуацій, вдаючись до сміху. Вони свідомо провокують смішні ситуації, створюючи затишок. Навчання та робота йдуть рука об руку із веселощами.

Терези

Вони чудові наставники для своїх дітей. Вони навчають їх правилам, які керують світом, показуючи, що люди не завжди грають справедливо, але в той же час здатні прищепити їм чесність. Їхні діти виростають до порядних та співчутливих людей, здатних вирішувати конфлікти врівноваженим та культурним способом.

Те, що батьки Терези завжди слухають дітей, означає, що вони відкриті для інших людей та світу взагалі, не пригнічуючи емоцій та охоче приймаючи нові виклики. Але будьте обережні – той факт, що вони проти покарань, іноді може обернутися проти них, адже діти іноді зловживають своєю добротою.

Лев

Такі батьки – найвідданіші шанувальники своїх дітей. З ранніх років вони прищеплюють дітям впевненість і важливість постановки життєвих цілей. Вони дбають про широко зрозумілий успіх нащадків настільки, наскільки вони здатні перебільшувати навіть свої невеликі досягнення. Однак ніщо не може замінити дітям радість, яка виникає від побачення їхнього гордого батька. Цей механізм з часом стає їх мотивацією, і вони починають намагатися надати йому більше причин пишатися.

Більше того, діти Лева можуть розраховувати на його допомогу незалежно від ситуації. На все життя він залишається теперішнім батьком. Він завжди готовий підтримувати своїх “малят” та заохочувати їх підкорювати світ.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook