fbpx
гороскоп
Вихідні 29-30 жовтня будуть найгіршими для цього знака Зодіаку: фінансове становище зазнає потрясінь. Ще 2 знаки можуть зустріти кохання, подароване небесами!

Вихідні 29-30 жовтня будуть найгіршими для цього знака Зодіаку: фінансове становище зазнає потрясінь. Ще 2 знаки можуть зустріти кохання, подароване небесами!

Ви можете провести не найкращі вихідні… але пам’ятайте, що все колись закінчується. Це секретний ключ до подолання негативних подій і важких періодів у житті. Отже, яким знакам зодіаку на цих вихідних доведеться нелегко?

Тримайся міцніше, бо пора кататися на американських гірках, а злізти нікуди, особливо цими вихідними. Деякі отримають погані новини, а інші зіткнуться з відвертою турбулентністю наприкінці цього тижня. А у важкі часи що може бути кращим, ніж знайти кохання?

Якщо ви належите до одного з цих знаків зодіаку, готуйтеся до загального негативного вихідного дня. Але наберіться терпіння!

Діва

Меркурій, ваш планетарний правитель, перейде з Терезів у Скорпіон 29 жовтня. Планетний рух, який не залишиться непоміченим на нічному небі. Для вас, представників знака Діви, це викличе стрес і занепокоєння в сферах, пов’язаних зі спілкуванням і бізнесом.

Протягом цих вихідних очікуйте розчарування та хвилювань щодо затримок. Зараз не час для підписання партнерських контрактів або прийняття серйозних рішень, які можуть змінити хід вашого життя. Ретроградний Юпітер у знаку Риб, у повітрі буде витати кохання, незалежно від того, перебуваєте ви у стосунках чи ні.

Лев

Якщо з’явиться пропозиція про партнерство, не поспішайте. Поцікавтеся перевагами та недоліками, перш ніж прийняти остаточне рішення. У ці вихідні ваше фінансове становище зазнає потрясінь. Це може бути пов’язано з непотрібними витратами, про які ви незабаром пошкодуєте. Однак, оскільки Сонце, ваша правляча планета, приходить до Скорпіона до 22 листопада, ви будете повністю залучені у все, що робите, особливо в любові.

Не соромтеся організувати вечерю при свічках для коханої людини це ідеальна можливість заявити про себе та показати свої почуття. Йдіть до кінця, цей транзит принесе вам усі свої благословення.

Стрілець

Негативні події відбуваються з початку сезону Скорпіонів. Те, що з вами зараз відбувається, вас насправді не хвилює, але ви не можете цього уникнути або не втягнутись у гарячі дискусії про недоліки роботи у вашій компанії. Ці теми піднімають на поверхню почуття, які довгий час пригнічувалися. Однак, навіть якщо ви розгнівані, уникайте звільнення або зміни роботи протягом цього часу.

Зачекайте ще трохи і знайдіть час, який вам потрібен, щоб визначитися зі шляхом, яким ви збираєтеся йти. Однак ретроградний Юпітер, ваша улюблена планета, до 23 листопада, приносить вам задоволення та процвітання. Настав час освідчитись у коханні, Стрілець. Більше не тримай таємницю в собі. Наберіться мужності, будьте відверті та оптимістичні, зірки на вашому боці, тож не бійтеся!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua