fbpx
гороскоп
Вихідні 8-9 жовтня-2022 – гороскоп, кому повезе найбільше і саме в коханні в ці два чудові сонячні дні. Це чотири Знаки, як визначили українські астроексперти

Вихідні 8-9 жовтня 2022 року – гороскоп, кому повезе найбільше саме в коханні в ці два чудові сонячні дні?

Отже, як визначили українські астрологи, найщасливішими в коханні у вихідні 8-9 жовтня стануть чотирі знаки Зодіаку:

Діва

Вихідні для тебе – це початок того, що стає напрочуд цікавим. Якщо ви повинні переоцінити стосунки або шлюб на предмет того, чи вони дійсно відповідають вам, то зараз саме час це зробити.

Якщо настав час рухатися далі, визнайте, що це не обов’язково має бути через невдачу когось із вас, а можливо просто через те, що ви не в гармонії один з одним.

Для більшості Дів це може стати початком глибших зобов’язань та навіть шлюбу. Якщо це так, то це кохання, про яке ви мріяли!

Терези

Вам час діяти, щоб створити приємні стосунки! вихідні чудово вам в цьому посприяють! Запрошуйте свою симпатію на побачення, робіть сюрпризи другій половинці, наважтеся на пропозицію, розмовляйте по-душам та проводьте час разом – все піде на користь вам і вашому партнеру.

Настав час переконатися, що ви не втрачаєте можливості для щастя. У коханні ніколи немає гарантій, окрім тих випадків, коли ти не робиш спроб

Телець

Планети дають вам 8-9 жовтня додатковий імпульс концентрації.

Скористайтеся цим як можливістю обговорити важливі речі з вашим нинішнім чи майбутнім партнером, а потім почніть робити необхідні кроки для створення фундаменту відносин. Це допоможе вам почуватися більш захопленими наступним кроком і переконатися, що ви не поспішайте з подіями.

Вихідні дуже сприятливі для романтичних вчинків і маленьких побачень – неодмінно організуйте щось подібне у своєму житті і залишитесь задоволені!

Близнюки

Ви зараз долаєте труднощі та несподівані події зі своїм партнером. вихідні вам у цьому допоможуть і виведуть стосунки на позитивний напрямок.

Зірки дають вам додатковий поштовх, можна використовувати кілька варіантів одночасно. Тим не менш, варто чинити щиро і тільки так, як ви знаєте і бажаєте. А це особливо корисно у коханні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.