fbpx
гороскоп
Вихідні такі, що не позаздриш, особливо Терезам: гороскоп на суботу, 3 грудня 2022 року, для всіх знаків Зодіаку!

Вихідні такі, що не позаздриш, особливо Терезам: гороскоп на суботу, 3 грудня 2022 року, для всіх знаків Зодіаку!

Щоденний гороскоп на 3 грудня 2022 для всіх знаків Зодіаку. Подивіться, що вам принесе субота.

Овен

Овнам варто подумати, як використати ці вихідні. Шкода витрачати їх на бездіяльність. Погода за вікном не сприяє поїздкам чи прогулянкам парком, тому варто залишитися вдома і нарешті як слід прибратися або віддатися одному із своїх захоплень.

Телець

Самотній Телець знайде людину, яка має дуже схожі погляди на світ. Вони зрозуміють один одного майже без слів, але не обов’язково відчуватимуть захоплення цією людиною. Цілком можливо, що це буде просто гарне знайомство або початок дружби.

Близнюки

Близнюкам доведеться розбити міцний горішок. Вони люблять ризикувати в житті, але цього разу ризик не обов’язково окупиться. Варто зважити всі “за” і “проти”, адже рішення може торкнутися і близьких Близнюків.

Рак

Раки захочуть проконсультуватися з кимось з певного питання. Однак вони швидко зрозуміють, що найкраще розуміють один одного і чужі поради не дуже корисні. Вирішуючи невелику проблему, вони повинні в першу чергу прислухатися до своєї інтуїції.

Лев

Леви не полюбляють показувати іншим, що іноді вони можуть бути слабкими. Так буде і цього разу. Однак час від часу у всіх нас буває поганий день, і родина це зрозуміє. Вам не потрібно придушувати всі свої емоції.

Діва

Початок вихідних виглядає невдалим – Діви будуть відчувати втому з самого ранку. Якщо вони відреагують на головний біль належним чином, замість того, щоб чекати, поки це пройде само, вони швидко одужають.

Терези

Терези повинні нарешті відплатити людям, які нещодавно їм допомогли. Не можна просто брати в інших і нічого не давати від себе. Невеликий шопінг точно допоможе підібрати для них маленький подарунок. Тим більше, що зараз дуже багато акцій.

Скорпіон

Вільну суботу Скорпіони використають для шопінгу. Вони заздалегідь вирішать купити кілька подарунків до дня святого Миколая. Вони не зможуть відірватися від численних акцій і куплять більше, ніж очікували.

Стрілець

Стрільці будуть налаштовані на роздуми. Вони почнуть розмірковувати про своє життя, роботу та стосунки з іншими. Вони поступово усвідомлять, що хочуть змін. Попросіть вашого начальника про співбесіду або почніть шукати нову роботу.

Козоріг

Козероги не дуже відкриті люди. З цієї причини їхній партнер іноді може відчувати відсутність інтересу з їх боку. Козероги повинні показати їм, як сильно вони їх люблять.

Водолій

У Водоліїв буде багато енергії, яку вони витратять на грандіозне прибирання. Увечері весь будинок буде буквально сяяти. Варто подбати про нього, а не робити безлад за кілька днів.

Риби

Хтось із близьких Риб захоче, щоб вона зробила для нього щось. Однак риба з ним почуватиметься не комфортно. Субота — день, коли потрібно проявити наполегливість і сказати “ні”.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page