fbpx
життєві історії
Вийшла я офіційно заміж всього три тижні тому, жили ми до цього з Вадимом пів року разом в райцентрі на орендованій квартирі. І ось я у мами і подаю завтра на розлучення. Він думав, що я в маминій оселі йому о 4-й ранку сирники буду смажити! Коли Валентина Василівна вперше зтягла з мене ковдру о 4.15  – я думала це недолугий жарт у неї такий. А вона вирішила мене таким чином привчити

Вийшла я офіційно заміж всього три тижні тому, жили ми до цього з Вадимом пів року разом в райцентрі на орендованій квартирі. Хлопець він хороший, добрий, турботливий, заробляє добре – працює на двох роботах.

Я давно знала що Вадим – жаворонок, бо сам родом з села, де виріс і де живе його мама. Він змалечку вставав рано, допомагав батькам по господарству. Тепер працює на роботі, яка вимагає присутності вже о 6.30 ранку. Але поки ми жили в місті окремо  -це не було проблемою.

Я просто звечора готувала Вадиму, що взяти на роботу, він сам щось снідав і йшов собі тихенько. Я ж спала до 9-10 години, і не тому, що лінива, а тому, що я працюю віддалено у сфері продаж через інтернет, і найбільша активність моєї роботи припадає вечір і ніч, я часто до часу ночі працюю.

Так ось. Жили ми собі, але вирішили розписатися. Добре ж разом? Добре. То чого зволікати. нам вже по 29 років майже. Сказано – зроблено, пішли й просто одружилися вдвох, без всяких урочистостей – часи зараз не для свят. Сходили з Вадимом вдвох у кафе та й по тому.

А от після все змінилося. Справа в тому, що ми вирішили якийсь час пожити у мами Вадима Валентини Василівни в селі, аби швидше назбирати на власне житло. Я працюю з ноутбуку, мені байдуже, де жити, а Вадиму прийдеться ще раніше прокидатися, щоб встигати машиною на роботу в місті. але для мого чоловіка ранні прокидання – не проблема.

Переїхали ми, значить. І почалося буквально наступного дня. Коли я вийшла снідати на кухню о 12 дня, свекруха якраз прийшла на обід з роботи з сільради, де працює на пів ставки. Мама чоловіка побачила, що я щойно прокинулася, і сказала, що так не годиться, що я маю щодня вставати з Вадимом,  готувати йому сніданок, варити каву і проводжати нароботу.

Я пояснила мамі чоловіка, що для нас це не проблема, що я працюю допізна, тому Вадим зовсім не проти, аби я поспала зранку і не вскакувала разом з ним до світанку. Але свекруха щось пробубніла собі під носа і залишилася при своїй думці.

Наступного ранку, коли за вікном було ще темно а на годиннику – 4.15 ранку, я прокинулася від того що з мене раптово і різко зтягли ковдру! І це не був мій коханий, це виявилася його матуся! Добре, що я сорочці була! свекруха захихотіла і вибігла зі спальні. Вадим в цей час вже був у душі.

Коли я сказала про це чоловіку, він сказав, що мама це з добра, щоб привчити мене рано прокидатися. Він думав, що я в маминій оселі йому о 4-й ранку сирники буду смажити! Коли Валентина Василівна вперше зтягла з мене ковдру о 4.15  – я думала це недолугий жарт у неї такий. А вона вирішила мене таким чином дійсно привчити мене до ранніх прокидань.

Це повторялося три тижні. Щойно Вадим з ліжка й в душ – Валентина Василівна тут як тут, смикає з мене ковдру, хихотить і втікає. Жартівниця.

І ось я у мами і подаю завтра на розлучення. А свекруха й Вадим щодня мені дзвонять, вибачаються і просять повернутися.

Автор – Олена М.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page