fbpx

Випадково побачила в паспорті чоловіка штамп про наше розлучення, який був поставлений півтора роки тому! У мене затряслися руки і ноги. Яке розлучення? Як? Чому?

З чоловіком прожили разом десять років. Різні бували життєві ситуації, бувало, що сварилися, роз’їжджалися на пару днів, але завжди поверталися і мирилися.

У нас нapoдився син через два роки після весілля, я б могла назвати нас звичайній середньостатистичній сім’єю. Джерело

Але ні, виявилося, що я живу в кошмарі, раніше таке могла побачити тільки в якомусь бразильському серіалі і ніколи б не подумала, що таке може статися в моєму житті!

Два роки тому знайшла у чоловіка листування з жінкою.

У повідомленнях явно присутній флірт, але нічого конкретного схожого на зраду в ній не знайшла. Промовчала … Не стала нічого говорити, хотіла подивитися що буде далі.

А далі чоловікові почали приходити повідомлення пізно ввечері. Я розлютилася, стала вихоплювати у нього телефон з рук, щоб прочитати смс. Чоловік так сильно схопив телефон, що мало не вивернув мені руку.

Читайте також: – Не за того ти, Оксано, заміж вийшла. Олесь добрий, але цього ні в гаманець, ні в тарілку не покладеш І, взагалі, ти в дзеркало на себе дивилася? Врода в’яне, – кричала свекруха

Можна сказати, що у нас відбулася невелика бійка. В результаті телефону я так і не побачила, чоловік всіма силами відстояв його. Я тоді дуже сильно образилася на нього, але поступово все стихло, листувань більше не знаходила.

Чоловік влаштувався на нову роботу, став постійно їздити у відрядження. Я, якщо чесно, була навіть рада, менше прання і готування.

Але ось мені одного разу знадобився його паспорт, я знайшла його в документах і стала сканувати. Зовсім випадково перевернула листи на ту сторінку, де стоїть штамп про шлюб, а там замість одного штампа два!

Другий штамп про наше розлучення, який був поставлений півтора роки тому !!! У мене затряслися руки і ноги, у мене затряслося все, що тільки можна.

Яке розлучення? Як? Чому? Я була в шоці.

І ось тут-то почався мій фільм жахів. Чоловік, прийшовши додому, і побачивши мене з паспортом в руці, спокійно і холоднокpoвно сказав, що вже давно мене не любить, ми в розлученні, він переоформив всі машини і нерухомість на свою нову любов і я повинна з’їхати з його квартири.

Мене вигнав з одним чемоданом мого одягу, я втратила все відразу, просто втратила всього свого життя і ніби опинилася в чужій.

Зараз я звернулася до адвоката, але він запевняє, що шанси малі, так як мій колишній чоловік все зробив дуже хитро і грамотно.

А я довіряла цій людині, я жила з ним під одним дахом стільки років …

You cannot copy content of this page