fbpx
гороскоп
Випробування на міцність вашого гаманця і нервів: фінансовий гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня для всіх знаків Зодіаку! Кого чекає “чорна фінансова смуга”, а кому варто трішки по-економити, щоб в подальшому не влізти в боргову яму!

Випробування на міцність вашого гаманця і нервів: фінансовий гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня для всіх знаків Зодіаку! Кого чекає “чорна фінансова смуга”, а кому варто трішки по-економити, щоб в подальшому не влізти в боргову яму!

Астрологи склали фінансовий прогноз на поточний тиждень, з 24 по 30 жовтня. Кому гроші будуть линути прямісінько в руки, а кому краще підтягнути пасок, щоб не потрапити у фінансову неприємність.

Овен

Великих прибутків цього тижня чекати не слід. Овнам прийдеться багато працювати. Сьогодні найважливіше для цього знаку – стабільність на роботі. Тому краще зосередитись на вдосконаленні робочих умінь, пізніше керівництво оцінить вашу старанність.

Телець

Тельцям краще відмовитись від незапланованих покупок та перейти у режим економії. Тиждень випробовуватиме цей знак на міцність та терплячість. Також у цей час не слід купувати путівки на відпочинок та автомобілі, навіть, якщо вони були запланованими. Краще трохи почекати, і тоді отримаєте вигідніші пропозиції.

Близнюки

У плані фінансів все стабільно. Близнюки навіть зможуть знайти додаткове джерело доходу. Зірки прихильні до вас цього тижня. Хтось із друзів поверне старий борг. Краще поки що нікому не позичати гроші. Накопичуйте, будуйте плани на майбутнє, робіть все без поспіху.

Рак

Раки можуть поїхати у відрядження за кордон. Його дуже добре оплатить керівництво, тому погоджуйтесь на пропозицію. Старі справи із цінними паперами нарешті принесуть свої плоди, але прибуток буде меншим, ніж очікувалось. У цілому тиждень буде прибутковим, при цьому без надмірних навантажень в офісі.

Лев

Левам зірки радять проводити операції з нерухомістю. Оренда чи продаж на цьому тижні будуть вкрай вигідними для цього знаку. Тим хто знаходиться у пошуках роботи, випаде чудова нагода потрапити на вакансію своєї мрії. Потрібно бути уважним до того, що кажуть люди навколо вас. Будуть ті, хто захоче виманити гроші. Є ризик стати жертвою шахраїв.

Діва

Зірки радять Дівам налагоджувати ділові зв’язки. Астрологи рекомендують спілкуватись із більш успішними, ніж ви людьми. Такі є в вашому оточені, і налагодження контактів із ними приведе до збільшення прибутків. Зараз високі шанси розширити свій бізнес, підписувати вигідні контракти.

Терези

На Терези чекає чорна смуга у фінансах. На роботі також будуть проблеми із колегами. Не час опускати руки. Перегляньте витрати у своєму бюджеті та на деякий час відмовтесь від деяких з них. Через розбіжність поглядів із колегами також не слід перейматись, вони тимчасові.

Скорпіон

Скорпіон вміє заробляти гроші. Зірки наділили цей знак не лише любов’ю до праці. Скорпіони знають собі ціну. У найближчі 7 днів найкращий час для інвестицій. Ви можете стати частиною успішного проєкту, який потім ще довгий час буде приносити досить непоганий прибуток. Тому будьте такими ж активними та цілеспрямованими, зірки вам допомагатимуть.

Стрілець

Ви отримаєте грошове винагородження, на яке довго чекали. Хтось із покровителів вирішить допомогти фінансово. Не відмовляйтесь від цього, через власне его, але будьте вдячними. Скористайтеся нагодою, візьміть цей подарунок та витратьте на себе. Ви довгий час відмовляли собі у різних благах.

Козоріг

На цьому тижні Козоріг зможе взяти для себе багато нового, зробити правильні висновки з чужих помилок. Також йому можна їздити у відрядження і відвідувати семінари — цей тиждень сприяє швидкому засвоєнню інформації. Козерогам-одинакам успіх буде супроводжувати в меншій мірі, ніж Козерогам, працюючим в команді. На цьому тижні представника знаку може осяяти геніальна ідея, більше того, зірки створять йому відповідні умови для її втілення в життя.

Водолій

Ви довго брали додаткову роботу, хапалися за будь-яку можливість трохи заробити. Астрологи радять перепочити на цьому тижні. Можна виїхати на уїк-енд за місто, або до родичів у гості. Фінансово ви нічого не втратите. Тому відпочивайте, набирайтеся сил та натхнення. До речі, можливі подарунки від коханої людини.

Риби

На цьому тижні Риби можуть піти на курси підвищення кваліфікації. Якщо ж вони отримають запрошення на який-небудь семінар або зустріч, не варто відмовлятися. Надалі це відчутно допоможе у професійній діяльності Риб. Крім того, на виставках і презентаціях вони зможуть ознайомитися з новітніми технологіями, впровадження яких допоможе вивести компанію на лідируючі позиції на ринку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page