fbpx
життєві історії
Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку. Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. І оcь, щo з цьoго вuйшло

Вирішила я якось речі, з яких вже донька виросла, віддати. Але у знайомих дітки старше моєї. І я подумала, провернути все через місцеву барахолку «Віддам за смакоту.» За матеріалами

Часто мені на даному сайті траплялися такого роду оголошення, що віддам кофту такого-то розміру за кг цукру.

Або віддаю дитячий комбез за пральний порошок такої-то марки … Продавець з мене – ніякий. Не вмію я торгувати. Тому, вирішила скористатися даною групою.

Речі хоч і поношені, але не рвані і не запрані до дірок. Джинси з вишивкою не втратили свій колір, футболка з кумедним принтом, носили рідко, і вона не розтягнулася.

Пару теплих кофтинок, тапочки літні, шапочка з шарфиком, рукавички плюс розвиваюча іграшка. Розмістила оголошення, виклала фотографії та призначила «ціну» – віддам за шоколадку.

В цей же день одна матуся мені написала, що мовляв, дуже потрібні речі, і не могла б я сама приїхати і віддати їй, просто так? А то грошей немає. Мовляв, дитина, все таки. І пише адресу – це виявилося на іншому кінці міста.

Відповіла відмовою. І нехай я виставила себе злою тіткою, але у неї бачте дитина, а я не маю? Якщо так потрібні речі, приїжджай і забирай. Я віддам, не питання. Але я тобі не доставка додому.

Далі ще одна матуся пише, чи не могла я віддати це просто так? Без шоколадки? Ні, не могла б! Я пропоную речі на хвилиночку, без дірочок і плям, які неможливо відіпрати. Я їх свого часу купувала сама особисто. Невже шоколадка це так дорого?

Так, може я тут занадто пішла на принцип. Але, я ніколи не просила щось віддати безкоштовно, прикриваючись #уменеждитина!

Я не знаю, це що, тренд такий просити все даром?

Інша жінка написала що її все влаштовує, і вона готова приїхати сьогодні ввечері і забрати речі. Окей. Обмінялися телефонами, я дала свою адресу.

Домовилися, що вона під’їде після шести. Але вона не з’явилася і о сьомій годині. Дзвоню – трубку не бере. Якщо не можеш під’їхати, то хоча б відпиши. Навіщо прив’язувати людини до місця? Мало мені потрібно піти у справах.

Читайте також:Я ПОДУМАЛА, ЩО ТРЕБА ВСЕ ПОЯСНИТИ НАРЕЧЕНОМУ, МАМІ НАРЕЧЕНОГО, СВОЇЙ МАМІ, ВСІМ ГОСТЯМ, АЛЕ ЗРОЗУМІЛА, ЩО СИЛ НА ЦЕ У МЕНЕ ПРОСТО НЕ ВИСТАЧИТЬ. АДЖЕ ВОНИ НЕОДМІННО ПОЧНУТЬ МЕНЕ ВІДМОВЛЯТИ, ПОСИПЛЯТЬСЯ ЗВИНУВАЧЕННЯ. В ГОЛОВІ МИГОТІЛИ ТИСЯЧІ ДУМОК. Я ПЕРЕДУМАЛА…

На наступний день вона сама зателефонувала, вибачилася і запевнила що заїде обов’язково після обіду. Я її попередила, що якщо у Вас не вийде – не ображайтеся, речі я передам іншим. Але, як і слід було очікувати, після обіду ніхто не приїхав.

Ближче до вечора мені написала одна жінка. Речі потрібні для внучки, у дочки положення важке, ось допомогти хочу. Куди підійти? Називаю адресу, як виявилося, вона не далеко живе. Через годину прийшла і дає мені пакет.

А там пару бананів, яблука, шоколадка і упаковка маленька соку. Я відмовилася брати, сказала, що візьму тільки шоколадку.

Але жінка ніяких заперечень не прийняла. Взяла речі, подякувала. Попросила, якщо раптом буду ще речі віддавати, щоб прямо їй дзвонила.

А та мадам, яка все обіцяла приїхати, зателефонувала мені через два дні з питанням, вгадайте яким?

facebook