fbpx
Breaking News
Наталя з чоловіком, 10 років ховали від свекрухи дитину Наталії від першого шлюбу
– Свекруха приїжджає у вихідні і не дає чоловікові спокою!
Олег оженився, не кохаючи наречену. Ну, не те, щоб зовсім не кохаючи… Та і зрозумів пізно. Просто вони були разом з 14 років. Дивився на Люду і… лякався думки, що це – все. На ВСЕ ЖИТТЯ. І Олег закохався в свого шефа. Тобто, шефиню. На 7 років старшу. Йому – 21, їй – 28. Заміжня, самодостатня, розквітаюча, впевнена у собі, незвідана…
Ні в якому разі не можна покидати Божественну Літургію. Деякі християни через власні лінощі та легковажність, виходять із церкви ще до закінчення Божественної Літургії й думають, що в цьому немає нічого страшного. Ось чому!
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Шоу-бізнес
Високий розріз і сміливе декольте: Наталя Могилевська, яка пострункішала, здивувала відвертим вбранням (фото)

На церемонію “Телетріумф” Наталя прийшла з давнім другом.

Співачка Наталя Могилевська стала почесною гостею на церемонії вручення премії “Телетріумф”, де представила нову композицію.

Пісню “Я завелась” Наталя виконала спільно з учасницями групи “RealO”. На церемонію Наталя прийшла з давнім другом, продюсером студії “TALANT Group” і автором пісні Олегом Вороновичем.

Зараз співачка готує прем’єру кліпу, а днями презентувала другий тизер нової відеороботи.

Для виходу в світ артистка, яка пострункішала, вибрала блискуче плаття з високим розрізом і відвертим декольте.

“Наталя дуже покращала!”, “Змінила стиль, дуже круто, красива дуже”, “Красуня”, “Краса струнка”, “Ви прекрасні”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ СИН УБИВ СВОЮ МАТІР І ПОВІСИВСЯ НА СХОДАХ

Джерело.

Related Post

facebook