fbpx
життєві історії
Виявляється, її сестра вимагає, щоб вона її забезпечувала, аргументуючи це тим: «Ти маєш грошей більше, тому ти повинна мене забезпечувати»

Маю подругу. Живе дуже навіть непогано. Є чоловік, дитина, трійка, нехай не в центрі, але хорошого і з хорошим ремонтом, грошей не потребує.

Щороку їздять відпочивати, загалом звичайна сім’я. І є в неї молодша сестра, але вона живе з точністю навпаки.

Батьки, кожної з них купили, на випускний в універі, по однокімнатній квартирі, щоб було все чесно. І давали кожній все порівно, і виховували однаково.

Пройшли роки. Обидві вони одружилися, в обох є діти. Тільки ось вийшло так, що одна матеріально влаштована добре, а інша все прогуляла.

Справа в тому, що сестра моєї подруги разом зі своїм уже колишнім чоловіком продали її квартиру, на якийсь марний бізнес. І з того нічого не вийшло. Сестра не подумала на перед, що буде. Ніколи не відкладали гроші, завжди тратила і слухала свого чоловіка.

Зрештою ні чоловіка, ні квартири. Вона з дитиною на шиї у батьків. І сетра не думає, якось далі жити, шукати роботу. Далі розвиватися, щось здобути у житті.

І тут я прийшла в гості до своєї подруги. А на ній обличчя нема. Запитую, в чому справа. І тут вона розповіла мені.

Виявляється, її сестра вимагає, щоб вона її забезпечувала, аргументуючи це тим: «Ти маєш грошей більше, тому ти повинна мене забезпечувати».

Я дуже здивувалась, і говорю «так не давай їй грошей». На що вона мені розповіла, як та їх виманює. І вона ніяк не може відмовити сестрі.

Виявляється, що вона лякає якимось фотографіями, що комусь покаже надішле. І не покаже тільки після того, як та дасть їй грошей. Вона намагалася поговорити з батьками, але ті не вірять, кажуть, що такого не може бути.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua