fbpx

Виявилося, що інша жінка мого чоловіка – це наша няня. Він її, дякувати йому, одразу звільнив

Виявилося, що інша жінка мого чоловіка – це наша няня. Він її, дякувати йому, одразу звільнив, тому моя історія з гарним закінченням, а як там буде далі – час покаже, поки що так.

Коли я виходила заміж за свого чоловіка Романа, була впевнена, що шлюб виправдає всі очікування. Рома майстер на всі руки, освічений, з почуттям гумору, привабливий. У шлюбі ми вже 6 років, маємо чудову дочку Василинку, яку любимо всією душею.

Рома багато працює, не може сидіти без діла, завжди шукає спосіб отримати більше, якщо є така можливість, забезпечити краще нашу родину. Після декрету я теж не збиралася сидіти вдома, для мене це нудно, хочеться бути не лише дружиною та мамою, а й добрим фахівцем у своїй справі.

Довго не думаючи, я повернулася на роботу, а для доньки ми найняли няню. Не вдаючись до допомоги агентства, я вирішила сама вибрати людину, якій зможу довірити свою дитину. З кількох кандидатів мені сподобалася охайна дівчина, з вищою освітою та наявністю досвіду роботи у відповідній сфері.

Отже,домовившись про час і гонорари, спочатку нового тижня вона почала працювати. Жодних нарікань на неї у нас не було, вона чудово справлялася зі своїми обов’язками, чоловік теж наголосив на цьому. Але на одну вирішену проблему приходить нова. Я помітила, що Рома зраджує мені, а зрозуміла я це з дуже простих причин.

З ним не говорила, не було сенсу, просто чекала на момент, коли таємне стане явним. І стало. Вибачити чи розлучитися і залишити дитину без батька? така дилема переді мною постала. Я не хочу руйнувати нашу родину. Рома дуже любить Василику, а вона – його.

Довелося переступити через себе і пробачити чоловіка заради дитини та зберегти шлюб. Коли в людини є дитина, то її комфорт і подальше життя важливіші за будь-яку гордість. Якщо я розлучуся, у дочки не буде повноцінної сім’ї і тата, який її обожнює.

Та й ця зрада була спонтанною, разовою. Якби він закохався в іншу, тоді була б велика проблема. А тут він її одразу ж звільнив, коли правда розкрилася. Дітям потрібен батько і якщо жінка мудра, то вона заплющить очі на невірність чоловіка. Може це був легкий флірт і не більше. Забудьте зраду і не згадуйте її ніколи.

Принаймні, я так зробила. Але точно знаю одне: випаде мені така нагода – я відплачу чоловіку тією ж монетою, от тільки він про це не дізнається.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page