fbpx
життєві історії
Вже 3,5 роки, як невістка поїхала заробляти на окреме житло. Двоє дітей – старшому 7 років, середній дівчинці 6 років – живуть з нами, а молодшу дитину виховує теща. Як бути, навіть не знаю. Слів Уляна не розуміє, повернутися додому, особливо зараз, не хоче

Мій брат одружився із розкішшю у 2014 році. Тато з мамою виростили невістку, повністю забезпечували навчання у коледжі та бакалавра сплатили, а тепер забезпечують онуків повністю.

Здоров’я батьків не хвилює брата. Він тільки й думає про свою тещу, про здоров’я її та невістку. Вже 3,5 роки, як невістка поїхала заробляти на окреме житло, щоб окремо жити, але є одне «але» – брат хоче з мамою та татом разом жити. Тільки невістка проти, вона так само не хоче обов’язку брати на себе, як мати не займається дітьми. Двоє дітей – старшому 7 років, середній дівчинці 6 років – живуть з нами, а молодшу дитину виховує теща.

Як бути, навіть не знаю. Слів Уляна не розуміє, повернутися додому, особливо зараз, не хоче. Невістка і раніше нічого не робила, вдень і вночі за кожною дитиною дивилися ми, сестри, та батьки. Немає поваги до батьків, немає подяки, коли мама з татом повністю забезпечують онуків та всі гуртки оплачують.

Тато з мамою не хочуть втратити брата і через це допомагають їм. У мами теж здоров’я не дуже, а брата тільки теща хвилює. Щоразу каже, що та недобре почувається, а вона сидить з молодшим, а те, що наші батьки цілими днями з їхніми старшими дітьми, він не цінує. Невістка там живе лише для себе, купує одяг, а про дітей не думає. Вони теж розуміють, що мама про них не думає. Щоразу, коли з двоюрідними братами граються, середня дівчинка брата каже: «Я ж терплю, що мами немає». Старший або не малює на своїх малюнках у сім’ї маму, або наприкінці її ставить.

Не знаю, що робити. Забирати до себе своїх дітей до іншого міста не хочуть. Я живу з ними, а також із мамою з татом. У тата із здоровям проблеми. Як зробити так, щоб брат бачив не тільки свою дружину та тещу, але й маму з татом, про них турбувався та дбав?

Невістка там тільки собі на одяг заробляє, від турбот і подій в Україні ховається. А він цього не розуміє.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.