fbpx

Вже два дні не розмовляю з чоловіком після того 8 березня, яке він нам з донечкою влаштував, та ще й сказав потім, що я сама винувата! За кілька днів до свята дійсно сказала, що цей день не несе вже того сенсу, що раніше, і я не вважаю за потрібне витрачати гроші на подарунки чи квіти. Що краще набагато поважати мене як жінку і мої права, турбуватися про мене і тому подібне. Але ж я не думала, що чоловік так вчинить! Зібрався вранці і поїхав, а в обід його молодша сестра вже виставила в соцмережу ці букети і подарунки

Вже два дні не розмовляю з чоловіком після того 8 березня, яке він нам з донечкою влаштував, та ще й сказав потім, що я сама винувата! За кілька днів до свята дійсно сказала, що цей день не несе вже того сенсу, що раніше, і я не вважаю за потрібне витрачати гроші на подарунки чи квіти.

Що краще набагато поважати мене як жінку і мої права, турбуватися про мене і тому подібне. Але ж я не думала, що чоловік так вчинить! Зібрався вранці і поїхав, а в обід його молодша сестра вже виставила в соцмережу ці букети і подарунки!

Я навіть не знаю, якими словами це описати і чи зможу я пробачити чоловіка після його вчинку на 8 березня.

Ми з Максимом одружилися 4 роки тому, нашій донечці Златі зараз 2,5 рочки.

Живемо нормально, працюємо, квартира в якій мешкаємо – моїх батьків, але я одна дитина, тому можна сказати що житло це моє.

Я зараз в декреті ще, тому нашу родину забезпечує в основному Максим. Чоловік у мене працює рятівником, зарплата хороша, на все необхідне вистачає, але не шикуємо.

В нашому ж місті живуть мама Максима і його молодша сестра, Соломії 15 років, ще навчається в школі. Свекра півтора роки тому не стало.

Звичайно, ми провідуємо рідних, Максим у всьому допомагає матері й сестрі. У мене з ними стосунки рівні, але привітні. Завжди були. А тепер дивитися на них не хочеться.

Ось чому так сталося. Як я вже сказала, вже два дні я не розмовляю з чоловіком після того 8 березня, яке він нам з донечкою влаштував, та ще й сказав потім, що я сама винувата!

Справа в тому, що за кілька днів до свята я дійсно сказала, що цей день не несе вже того сенсу, що раніше, і я не вважаю за потрібне витрачати гроші на подарунки чи квіти.

Що краще набагато поважати мене як жінку і мої права, турбуватися про мене і тому подібне. Але ж я не думала, що чоловік так вчинить!

А Максим був вихідний у п’ятницю, прокинувся, випили з ним кави і він кудись поїхав, сказав – у справах.

А в обід його молодша сестра вже виставила в соцмережу ці букети і подарунки від найріднішого і найкращого брата, які він їм з мамою подарував.

Виявляється, Максим поїхав і купив два розкішні букети тюльпанів, срібний ланцюжок сестрі і міксер мамі. І поїхав до них на обід, їсти мамині голубці і торт.

У мене сльози в секунду бризнули від несправедливості і образи. А як же ми з донькою??? Тобто матуся і сестра для нього важливіші!

Коли чоловік повернувся, я влаштувала йому сцену, але Максим сказав, що я сама попросила його не вітати себе й дочку. І він поважає моє рішення. Але чому він мав не вітати і маму й сестру, які чекають і святкують 8 березня?

Він не вважає себе винуватим і що зробив щось погане. А я не можу змиритися і відпустити цю ситуацію, адже він повністю не правий і так робити було не можна!

Допоможіть будь ласка порадою, що тут зробити? Як вберегти родину, адже я вже навіть про розлучення думаю!

Дуже потребую думки з боку, хто правий в цій ситуації?

З повагою, Олена.

Всім щастя і миру!

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page