fbpx
життєві історії
Вже два роки, як моя свекруха повністю на нашому з чоловіком забезпечені. – Дітоньки, я ж для вас стараюся. Ви бачили, скільки коштує провести людину в останню путь? Це ж неймовірні гроші. Боюсь, що вам не хватить, тому сама зберу необхідну суму, щоб “відійти” спокійно. – Вона то збирає, але і жити на щось треба. І на це “щось”: їсти, пити, одягнутись, і комунальні, маємо “скинутись” ми

Вже два роки, як моя свекруха повністю на нашому з чоловіком забезпечені. – Дітоньки, я ж для вас стараюся. Ви бачили, скільки коштує провести людину в останню путь? Це ж неймовірні гроші. Боюсь, що вам не хватить, тому сама зберу необхідну суму, щоб “відійти” спокійно. – Вона то збирає, але і жити на щось треба. І на це “щось”: їсти, пити, одягнутись, і комунальні, маємо “скинутись” ми.

Моя свекруха, Ніна Митрофанівна, вже другий рік збирає гроші собі на “останню хвилину”. І робить вона це з великим ентузіазмом. Таке відчуття, що вона точно знає дату свого відходу.

Мене б це не особливо хвилювало, але річ у тому, що це дуже зменшує дохід нашої родини.

Справа в тому, що свекруха відкладає всю свою пенсію на свій спочинок, а живе вона при цьому на наші гроші. Мене це, ясна річ, зовсім не влаштовує.

Моїй свекрусі 67 років. Вона ще дуже бадьора та життєрадісна. Але вона має великі проблеми з вагою: вона дуже товста. І все через те, що вона дуже любить поїсти і їсть багато солодкого. Особливо на ніч.

Ми з Вадимом умовили її сходити до лікаря. Але зараз я про це вже жалкую. Ми оплатили всіх спеціалістів і з’ясували, що свекруха має ще деякі проблеми. Нічого страшного, але треба сісти на дієту та стежити за собою. Ну і, звичайно, вести здоровий спосіб життя.

Але свекруху цей варіант не влаштував. Вона просто вирішила почати відкладати гроші собі на “останню хвилину”. Єдине, що вона змінила у своєму житті – це перестала вживати цукор, а почала купувати собі фруктозу.

Але після того, як Ніна Митрофанівна дізналася про те, скільки коштує “провести в останню путь” і поминки, вона вирішила, що ми нормально з чоловіком її не упровадимо. Ось тому вона вирішила накопичити грошей на свій власний “відхід”.

Але ж свекруха має щось їсти, одягатися і оплачувати комунальні послуги. Ось ці витрати вона вирішила покласти на свого сина, тобто на мого чоловіка.

– За те потім ви так багато зекономите!

Нам доводиться всім забезпечувати мою свекруху, а для нашої родини це дуже пристойні гроші. Ми намагалися не давати гроші свекрусі. Але вона тоді перестала платити за комунальні послуги та весь час усім скаржилася на те, що у неї дуже поганий син.

Коли мій чоловік приїхав до своєї мами в гості, то йому було соромно дивитись у вічі сусідам.

А свекруха вперто йде у своїй меті: вона збирає гроші.

Зараз із Ніною Митрофанівною дуже важко спілкуватися. Вона може говорити тільки про свій відхід у вічність. Мені здається, що її треба відвести до лікаря, але якогось іншого. Адже не може адекватна людина так поводитися.

Мені здається, що допомога спеціаліста моєї свекрухи просто необхідна. А інакше ця допомога знадобиться і мені, і моєму чоловікові, якщо так продовжуватиметься й надалі.

Що б ви порадили в такій ситуації?

Фото ілюстративне