fbpx
життєві історії
Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною. Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і чекала. Через 12 років батько подзвонив, та почула я зовсім не те, що так сильно хотіла почути

Скільки чоловіків з числа тих, хто кинув після розлучення своїх дітей, одумується через роки і знаходить їх уже дорослими, щоб знову спілкуватися? За матеріалами

На жаль, вкрай мало. Приблизно можна уявити що скаже блудний тато. Я стільки років прокручувала цю сцену в голові і вона виглядала гідною драмою. Але, ваші очікування – ваші проблеми.

Мої батьки розлучилися, коли я була підлітком.

Про місцезнаходження тата не було відомо нічого після розлучення. Я знала тільки, що батько (треба ж, заслуга яка) виписався без претензій на частку в маминій квартирі і залишив все майно.

Мама, на жаль, погано знала законодавство і вирішила, що якщо вона не подає на аліменти, то і батько в майбутньому не зможе подати на аліменти від мене. А треба було, напевно, позбавляти прав і все. Але зараз не про це.

Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і всі роки чекала, намагалася писати в передачу «Жди меня», але у мене було мало вихідних даних.

Читайте також:– НАВІЩО НАPOДЖУВАТИ СТІЛЬКИ ДІТЕЙ? ВОНИ Ж ПРОСТО ЗЛИДНІ ПЛОДЯТЬ. ЯКИЙ ВІД ЦЬОГО ТОЛК? КРАЩЕ Б AБOPТ ЗРОБИЛИ. У МЕНЕ НЕВІСТКА ТАК ПОСТУПИЛА, ЩОБ СОНЕЧЦІ, КРАСУНІ НАШІЙ, ВСЕ КРАЩЕ ДІСТАВАЛОСЯ. – ПІСЛЯ ПОЧУТОГО МЕНІ СТАЛО НЕДОБРЕ, І Я НАЗАВЖДИ ЗМІНИЛА СВОЮ ДУМКУ ПРO БАБУСЮ, ЯКУ ВВAЖАЛА ІДEАЛЬНOЮ

Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною, вітчима сприймала гірше, ніж ніяк. А потім якось поступово заспокоїлася, вийшла сама заміж, наpoдилася донечка і стало не до глибоких дум.

Коли донечці було місяців 8-9, мені написала дівчинка в соц.сетях, представилася племінницею батька і сказала, що мене шукають активно давно, а я всього рік як зареєстрована тут. Попросила номер, я дала. І це сталося. Мені подзвонив тато, коли я вже не чекала.

Я не знала що говорити, що питати. Коротко розповіла про себе нинішню, запитала як він живе, де він був всі ці роки.

Сказав, друга сім’я є, задоволений життям. Говорив, що шукав мене, хоча прекрасно знав нашу нову-стару адресу, бував там раніше регулярно. А потім почалося.

Твоя мати у всьому винна. Вона все зіпсувала.

Тату, але ти ж пuв …

Що я там пuв! Так, у свята випuвав, в решту часу завжди працював!

А далі був неприємний опис мами, її поведінки і його оцінка всього цього. Як же стало гuдко! Я спробувала сказати, що я відмінно все пам’ятаю як зараз, але, здається, він чув тільки себе. В кінці розмови додав

Я поспілкувалася кілька разів ще, але всі розмови зводилися до того, яка у мене огuдна мати.

Жодного питання про те, як ми жили і виживали, яка у мене професія, робота, як звуть мою дочку. Ніяких поривів зустрітися (ми в різних містах), обіцяв подарувати телефон для зв’язку з ним спеціально, але благополучно забув.

Минуло 8 років, іноді пише племінниця, просить номер, але я ігнорую. Краще б я жила з міфом про тата-героя.

facebook