fbpx
гороскоп
Вже наступного тижня, рівно три дні з 29 вересня 2022 року по 1 жовтня-2022 ці чотири знаки Зодіаку чекає особлива вдача: в ці дні вам все вдаватиметься, але для кожного з цих знаків – окремі поради астрологів, яких треба дотримуватися, аби стовідсотково досягти успіху

Вже наступного тижня, рівно три дні з 29 вересня 2022 року по 1 жовтня-2022 ці чотири знаки Зодіаку чекає особлива вдача: в ці дні вам все вдаватиметься, всі плани здійснюватимуться.

Але щоб стовідсотково досягти успіху, кожен з цих знаків має виконати персональні поради астрологів.

Овен

Вищеназвані дні видадуться для Овнів сприятливими для спілкування, нових знайомств, встановлення ділових контактів, вирішення побутових проблем.

Життєвий потенціал, самопочуття, особиста чарівність мають тенденцію до підвищення. Два останні дні вересня і перший день жовтня-2022 сприятливі для активних дій у сфері бізнесу. Не виключена поява у вашому житті впливових людей, які нададуть допомогу у ваших починаннях.

У цей період будь-яка справа вимагатиме від вас набагато менше зусиль і часу, ніж ви припускали. Нове знайомство, яка неодмінно станеться в ці три дні, вплине на твою подальшу долю.

Лев

Два останні дні місяця і перший день наступного – вдалі для початку справи, спілкування, сімейних відносин.

Жінок в цей період чекають приємні сюрпризи та несподіване знайомство. Сприятливі покупки, турботи, пов’язані з покращенням самопочуття, оздоровчі продедури – все це буде дуже корисним і результативним.

Чоловікам зірки в ці дні передбачають зміни у особистому житті. Однак нехай вас це не турбує, навіть якщо на перший погляд зміни здадуться дивними і незрозумілими – вони будуть дуже позитивними у підсумку, побачите!

Діва

Дні, про які йдеться, присвятіть індивідуальній творчості, домашнім справам, благоустрою житла. Корисним стане читання класики, спілкування з рідними, прослуховування музики.

Зірки говорять, що у будь-яких професійних починаннях ви в ці дні отримаєте підтримку у близької людини, а також висока ймовірність заручитися допомогою впливового покровителя.

В особистому житті – так написано у вашій небесній зірковій карті – ваші почуття набудуть великої глибини та яскравого забарвлення. Між вами та родиною пануватимуть нармонія і взаєморозуміння, дні будуть сповнені доказів того, що вас люблять. Та й діти лише порадують!

Терези

Порада від астрологів – не варто в ці три дні ризикувати у фінансових справах, оскільки збитки можуть бути дуже значними.

Для вас ці дні стануть днями набуття сили й відновлення, космічна енергія даруватиме вам чудове самопочуття і покращення здоров’я.

Протипоказано поспішність у прийнятті рішень. І навпаки – зважені й осмисленні рішення принесуить дуже позитивні результати, які навіть перевищать ваші очікування.

30 вересня ймовірно, що здійснить ваше давнє велике бажання: це може бути зустріч з дуже дорогою людиною, довгоочікувана пропозиція на роботі чи навіть варіан змінити діяльність на більш перспективну і прибуткову.

Утримайтеся в ці дні від великих витрат.

З коханою людиною настане період покращення стосунків, самотні Терези завдяки розташуванню небесних світил мають всі шанси зустріти людину, з якою побудують щасливе майбутнє.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.