fbpx
гороскоп
Вже цього тижня відбудеться Повня. Рекомендації для кожного українця: що варто зробити, щоб убезпечити себе та своїх рідних!

Вже цього тижня відбудеться Повня. Рекомендації для кожного українця: що варто зробити, щоб убезпечити себе та своїх рідних!

Повний місяць 12 серпня 2022 року зійде о 04:36 за Києвом. Місяць при цьому перебуватиме в знаку Водолія.

Остання повня літа, який відома як “Осетрова”, за прогнозом астрологів, буде особливо важкою – вона загрожує конфліктами та погіршенням самопочуття.

Чим особлива повня, що відбудеться 12 серпня 2022

Осетровий Місяць – повня серпня – своєю назвою зобов’язаний індіанцям Північної Америки, які побачили, що в цей період осетри піднімалися з глибоких вод на мілководді. Ще його величають Урожайним та Рисовим.

У повню люди зі зниженим тиском можуть відчути слабкість, сонливість та апатію. Крім того, високим є ризик конфліктів через надлишок емоцій, які посилює Місяць у Водолії в поєднанні з Сатурном.

У деяких людей може з’явитися сильне роздратування і бажання позбутися чогось чи когось у житті. Тому в найближчі пару днів до повного місяця слід проявляти особливу пильність і обережність.

Що потрібно зробити кожному українцю в повню

Щоб якнайкраще убезпечити себе від негативного впливу Місяця, бажано дні 10-14 серпня присвятити спокійним заняттям, уникаючи емоційного навантаження.

Можна зайнятися медитаціями, відпочинком, малюванням, читанням книг, прогулянками та навчанням. Бажано очиститись від будь-яких негативних думок – це дозволить легше зрозуміти себе та розставити пріоритети.

Що не варто робити кожному українцю у повню

На дні, найближчі до повного місяця, не слід планувати важливих справ. Також не варто відвідувати місця скупчення людей і загалом захистити себе від зайвого спілкування.

Також в ці дні не варто планувати різного роду медичні процедури.

Будьте здорові та щасливі! Бережіть себе, своїх рідних та Україну!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page