fbpx

Вже за тиждень після розмови з вчителем я привів в дім Андріяну. Я дуже надіявся, що дочка прийме її. Звісно, я розумів, що мамою вона Даринці не стане, та й сама донечка впевнена, що справжня мама завжди поруч, просто вона невидима, вона на небесах!

Вже за тиждень після розмови з вчителем я привів в дім Андріяну. Я дуже надіявся, що дочка прийме її. Звісно, я розумів, що мамою вона Даринці не стане, та й сама донечка впевнена, що справжня мама завжди поруч, просто вона невидима, вона на небесах!

Маленькій Даринці було лише чотири роки, коли її мами не стало. Відразу після народження Даринки, її мама занедужала, чотири роки боролася, але Боженька таки забрав її до себе. Але Дарина будучи маленькою дівчинкою поводилася дуже стримано, вона все говорила батькові, що мама тепер на небесах, але завжди з ними поряд.

Роки минали і дівчинці явно не вистачало жіночого виховання. У свої 12 років Даринка більше була схожа на хлопчика, ніж на дівчинку. Носила штани, сорочки, кеди, підстригла коротко волосся, та й поведінка її була така собі – не дуже гарна. Не раз вчителі скаржилися на те, що Даринка поводиться дуже погано в школі і разом з хлопцями влаштовує різні “бурі”.

Батько хоч і розмовляв з дочкою неодноразово, та його не слухала. А що поганого в тому, щоб вчительці на стілець приліпити жуйку або ж шушукатися на задній парті і сміятися? Це ж пустощі просто.

Якось звернувся батько до шкільного психолога, та й підказала йому, що дівчинці потрібна жінка, приклад, адже такою поведінкою вона просто заміняє свою гіркоту по втраті матері.

Натяк батько зрозумів відразу. Він після відходу дружини зустрічався з жінками, але до будинку ніколи не водив. Думав, дочка буде проти, та й як він пояснить, що знайшов собі іншу. Але коли психолог каже, треба робити.

Останнім часом він все одно зустрічався з Андріяною і стосунки у них були дуже серйозні. Щоправда, Андріяна була повною протилежністю його дружини. Висока, довгонога, доглянута дама з ідеальними бровами, манікюром та пишними губами і не тільки. Ну, просто вилита лялька Барбі.

Привів якось батько Андріяну до дому, щоб познайомитись із Даринкою. Дівчинка жодної секунди не замислюючись і видала.

– Тату, а навіщо ти ляльку в будинок привів? Ти ж великий хлопчик, хіба ще не награвся? – Такої витівки батько від дочки точно не очікував. Але Андріяна швидко порозумілася з дівчинкою і вже до кінця вечора вони разом жартували, Дарина навіть вперше приміряла сукню і їй сподобалося.

Що ж, може, мачуха і виглядає, як лялька, але людина вона гарна.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page