fbpx

Я б дуже хотіла, щоб мої батьки брали приклад у спілкуванні з онуками у сватів. Ті в них душі ну чують, і готові зірку з неба спустити. Їх остання зустріч мене так розчарувала, що вже задумуюся над тим, щоб взагалі туди не їздити

Я б дуже хотіла, щоб мої батьки брали приклад у спілкуванні з онуками у сватів. Ті в них душі ну чують, і готові зірку з неба спустити. Їх остання зустріч мене так розчарувала, що вже задумуюся над тим, щоб взагалі туди не їздити.

У нас з чоловіком двоє дітей. Доньці буде 6, синові 5. Мої батьки не виявляли до них інтересу з народження. Коли ми іноді бачимося в гостях, вони трохи граються, але немає частих візитів чи тривалого спільного проведення часу.

Моєму батькові буде 56 років, він працює і абсолютно здоровий, така ж мама, тільки вона на два роки молодша. Діти люблять гуляти з бабусею (їхньою прабабусею), тіткою або свекрухою.

Вони кілька разів були в моїх батьків, і я завжди чула від них, як важко їм з дітьми, як вони бігали, постійно про щось питали, всюди були розкидані іграшки, мамі потрібно готувати те, що дітям подобається (хоча вони не перебірливі в їжі, але в межах розумного, оселедця ж вони їсти не будуть) і тому подібне.

Тато, коли діти були з ними, волів закритися в своїй кімнаті і навіть носа не висувати. Бо бачите, йому неприємно в шумі-глумі дивитися телевізор чи читати новини у смартфоні.

Хочу зауважити, що я не з таких мамочок, які регулярно хочуть віддавати своїх чад на всі вихідні бабусям і дідусям, щоб відпочити чи побігати по своїх справах.

Але їхня байдужість і, на жаль, невелика любов до моїх дітей, їхніх онуків, мене неабияк дивує. Найпоширенішим запереченням є те, що вони ходять на роботу і не можуть дивитися за ними.

Моя донька прониклива і вже кілька разів запитувала мене, чи дійсно бабуся щодня ходить на роботу і ніколи не має вихідних. Дітей шкода, вони люблять бабусю з дідусем.

У нас з дітьми гарні стосунки, і мені справді їх шкода.

Скажіть, будь ласка, як реагувати на таку “любов” своїх батьків до моїх дітей?

Це взагалі нормально? І чи можна щось змінити, чи краще дати їм спокій і лишній раз не чіпати?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page