fbpx
гороскоп
Я б на вашому місці почала економити: Ретромеркурій зробить так, що ці знаки Зодіаку залишаться з пустим гаманцем

Я б на вашому місці почала економити: Ретромеркурій зробить так, що ці знаки Зодіаку залишаться з пустим гаманцем.

Ретромеркурій зробить не дуже добру справу з цими знаками зодіаку.

Найближчі три тижні будуть несприятливими в плані фінансів для Раків, Скорпіонів і Терезів.

Ретроградний Меркурій 2022, дія якого почалася в п’ятницю, 9 вересня, вже повністю включився в роботу. Під його впливом відбуваються різні неприємні ситуації.

Наприклад, в плані фінансів. Відомий астролог Аріна Артурівна розповіла про те, яким знакам Зодіаку ретромеркурій найбільше зашкодить в плані грошей.

Рак

Попри те, що найближчий тиждень надасть вам можливості для заробітку, з’являться ще й витрати. Астролог радить не поспішати купувати Айфон 14 (або будь-які інші цінні речі), оскільки можна швидко розчаруватися в покупці, або річ може зламатися.

Ракам Аріна Артурівна також пророкує крадіжки, тому краще стежте за своїми речами.

Скорпіон

У Скорпіонів виникне ситуація, коли доведеться взяти в борг. Проблема в тому, що гроші, взяті в борг під час ретроградного Меркурія, дуже важко віддавати. Це не найкращий час щоб до когось звертатися за допомогою.

Терези

На уродженців цього знака Зодіаку чекають серйозні ризики на роботі або в бізнесі. Ризикуєте втратити свої інвестиції. Також експерт бачить великі втрати грошей, шантаж або обман. Тому будьте обережні, щоб не потрапити на гачок до зловмисника. Бережіть своє майно, не підписуйте сумнівних паперів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua